L 200 göreve hazır (6 cm yüksetme)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahimozlen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,775
Ynt: L 200 göreve hazır (6 cm yüksetme)

bende çok merak ettim,20 cm yüksekliği ,merdiven ile mi çıkıyorsunuz üstat.

fotoları görebilirsek çok iyi bir deneyim olacak bizim için.:smiley:

Etiketler

ben bi turla kanmam bir hafta falan bırakırmısınız

Turgay bey lastik ebatlarınız ve markası nedir acaba,birde aracta eski haline göre bariz bir hantallaşma varmı

mehmet35yildiz' Alıntı:
Turgay bey lastik ebatlarınız ve markası nedir acaba,birde aracta eski haline göre bariz bir hantallaşma varmı

Selam,

Lastik ebadı Silverstone 35-10,5-16 MT117

Araçta H konumda hantallaşma var fakat Low da hiçbir değişiklik yok.

turgay bey sizin bu tavan barlarınız için tavan delindi mi acaba ? nerden temin ettiniz ?

arac yükseltmenin birçok yolu var bu iş tercihle doğru orantılı. amortisör uzatması yada spacer en falza 3"e kadar, body kit (şase altına takoz) 2" kadar. toplam 5" eder. limiti budur. ama daha fazlası thai ve amerikan usulu ( long steering knuckle) ile olur. Benim aracın sistemine "mega lifted l200" topiğinden bakabilirsiniz. ben bir defada 5" yükselttim . bu 7" de olabilir. Eğer daha fazlası aranırsa 7+3+2=12" yapar. daha da fazlası istenirse o zaman ön düzende salıncak sisteminden vazgeçip solid aksa dönmek gerekir. zannımca burada sınır yok..herşey tercihle orantılı yani. saygılar

güzel bilgiler verilmiş ilerde kullanabilmek için takip edelim

paylaşım için sağ olun

Turgay Bey,
Arac cok guzel gorunuyor gercekten.
Yukseltme sonrasi on akslarin surekli egik durumda calismasi bir sorun yaratir mi acaba uzun vadede? Bir de dodikler'den memnun musunuz? Fiberglas sanirim. Arazide ufak surtmelerde, orjinal dodikleri gibi esneme yapabiliyor mu? Bir de hangi amortisorleri kullandiniz aracinizda?

Saygilarimla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

SON KONULAR

Geri