L 200 göreve hazır (6 cm yüksetme)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahimozlen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,776

Etiketler

Ynt: L 200 göreve hazır (6 cm yüksetme)

Aracınzı hayırlı uğurlu olsun,güzel bi çalışma emeğinize sağlık bol çamurlu günler..

mrb face de bir sayfa acmayı planladım l200 ler hakkında acaba arabanızın fotolarını koymamda bir sakınca var mı diğer l200 kullancıılarına yardım amaclı

ibrahım bey merhaba land rover den memnunmuydunuz su an bende 2004 l 200 magnum var 4*4 fakat bende dısco ya gecmek ıstıyorum ne tavsıyeedersınız sorunlu bır aracmı sorun cıkartırsa ne gıbı bır sorun cıkartır malıyetı yuksekmıdır parçasu bulunabılen bır aracmı ozellıkle l 200 ıle kıyaslayıp soylersenız cok sevınırım sımdıden cok tesekkurler

mtisubishi L200 triton için 7 inch yükseltme kiti hakkında tayland taki bir üretici firmayla yazıştık
Bu mailin sonucunda 7 inch yükseltme kiti 1179 dolar , troque arm ise 214 US$ olarak bildirildi
sorum şu olacak değerli arkadaşlarıma ; 7 inchlik yükseltme kitini taktğımızda aracın üzerinde bulunan yakıt,hidrolik gibi akışkanların bulunduğu boruları , hortumları değiştirmemiz gerekecek mi..? daha önce böyle işlmeler yapan arkadaşlarım varsa bilgilendirebilir mi..?
aşağıda bulunan linkte yapılmış olan L200 leri görebilirsiniz

http://www.btv4x4.com/btv/ref_mitsubishi.php

> Cenk'in Iphonundan gönderildi
>
> 30 Ara 2010 tarihinde 10:23 saatinde, btv 4x4 <btv4x4@hotmail.com> şunları yazdı:
>
> > Dear Sir
> > The trion lift kit height 5 or 7 inches is 1179 US$. You can use your original shock absorber by useing shock absorber extension.
> > or you can change to use special long shock absorber
> > we recomend to put torque arm at rear to support the truck when you use high speed. If you drive not too fast , you don't need it anyway
> > the price of troque arm is 214 US$ as exwork price.
> > This is all we recommend. The tire and wheel , you can find it at yout country , it is cheaper than import from thailand i thik.
> > if you have any question, please feel free to let me know.
> > Best regards,
> > Pat
> > BTV4x4
> >
> > > To: btv4x4@hotmail.com
> > > From: cenkcalli@yahoo.com
> > > Date: Thu, 30 Dec 2010 04:21:32 +0700

Bu m

Fotoraf

7 inc biraz fazla değilmi bence hiç gerek yok L200 zaten yüksek bir araç bunu konudki gibi 6cm yükseltmek yeterli olacakdır.

yunus61' Alıntı:
7 inc biraz fazla değilmi bence hiç gerek yok L200 zaten yüksek bir araç bunu konudki gibi 6cm yükseltmek yeterli olacakdır.

işte ben de bunu arastırıyorum gerek var mı yok mu onu bılmıyorum
en cok kac inch yukselten olmus ..? avantaj ve dezavantajları nelermıs ogrenmek ıstıyorum
gercı tayland da kı fırmayla yazıstıgımda herhangı hıcbır sorun olmadıgını soyledıler ve coklukla orada kullanıldıgını...!
ancak burada kı uygulamaları merak edıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR