Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 646,703
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

O senden kaynakli olabilir ben simdi gorustum.fiyat bilgisini kendisinden almam daha saglikli olur ben karismiyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

eray78' Alıntı:
Arkadaşlar ihaleye giren var mi? Araçlar kaftan gittin bilgisi olan varmidir
Eray78 bey,
Siz ihalelerimi yoksa ihalelere girenlerimi takip ediyorsunuz :smiley: :smiley:
1.000 tl teminat verip girebiliyorsunuz ihalelere. Kazanamaz ya da ihaleden çekilirseniz paranızı iade ediyorlar. Bence denemeye değer.

eray78' Alıntı:
Arkadaşlar ihaleye giren var mi? Araçlar kaftan gittin bilgisi olan varmidir
Eray78 bey,
Siz ihalelerimi yoksa ihalelere girenlerimi takip ediyorsunuz :smiley: :smiley:
1.000 tl teminat verip girebiliyorsunuz ihalelere. Kazanamaz ya da ihaleden çekilirseniz paranızı iade ediyorlar. Bence denemeye değer.

5-6000 civarı gitti arabalar. Ama ninnileri fake gelmeleri en az 10.000 yer.
Kırıkkale den ist a çekimiyle getirmek 750-1000 civarı. Araçlar gerçekten hurda halde döşemesi torpidosu elektrik tesisatı kaportası şanzımanı motoru lastiği derken şanslıydık 16000 e mal edersin. Mekanik de büyük sorun çıkarsa 20000 e kadar yolu var. Herkes sanıyorlar 5-6000 e arabayı aldım 2-3000 masrafla araca binerim. Yok öyle değil o iş....
Farklı Düşünen varsa derya nın dediği gibi versin 1000 tl teminat girsin ihaleye alsın aracı Görsün Gününü...

5-6000 civarı gitti arabalar. Ama ninnileri fake gelmeleri en az 10.000 yer.
Kırıkkale den ist a çekimiyle getirmek 750-1000 civarı. Araçlar gerçekten hurda halde döşemesi torpidosu elektrik tesisatı kaportası şanzımanı motoru lastiği derken şanslıydık 16000 e mal edersin. Mekanik de büyük sorun çıkarsa 20000 e kadar yolu var. Herkes sanıyorlar 5-6000 e arabayı aldım 2-3000 masrafla araca binerim. Yok öyle değil o iş....
Farklı Düşünen varsa derya nın dediği gibi versin 1000 tl teminat girsin ihaleye alsın aracı Görsün Gününü...

Burak haklı arkadaşlar 2009 da MKE'nin ihalesin 110 kapalı kasa aldım. Aracı Kocaeline getirdikten sonra bakan ustalar bu şekilde sat seni çok uğraştırır dediler. Kaba taslak bir maliyet çıkarttık 2009'da 8-9 bin civarı masraf cıktı. şanlıydım aracı en azından aldığım paraya sattım. yeni aldığım araçta özel harekattan çıkma ben galeriden aldım aracı. kaportası döşemesi yürürü fena değil ancak aracın gene 5-6 bin lira masrafı var. İşin kısası hazır yapılıyı almakla ihaleden almanın arasında çok bir fark olmuyor.

5 bin araba, 10 bin de yese etti onbeşbin.

Bence değer. Değmese ihalede fiyatlar bukadar yükselmezdi heralde.

TemPesT' Alıntı:
5 bin araba, 10 bin de yese etti onbeşbin.

Bence değer. Değmese ihalede fiyatlar bukadar yükselmezdi heralde.

15bin liraya halledebilirseniz değer tabiki ama 5 binliraya cıkarktığınız araç 10binden fazla yiyebilir ozamanda hiçbir anlamı kalmaz

20bin tl ye zaten orjinal ingiliz araclar var.daha sessiz takur tukurtusu yok sasesi saglam araclar.

20bin tl ye zaten orjinal ingiliz araclar var.daha sessiz takur tukurtusu yok sasesi saglam araclar.

Ben bir hülux aldım, kaporta boya kilit lastik jant tampon onbinden fazla harcadım.

5 binlik defender a da harcasaydım aynı olurdu bence :smiley:)

Oğuzhan bey de almıştı sanırım defender, neleri düşündü planları neler bize de fikir verir yol gösterir.

Açıkcası ben almayı düşünüyorum, fantastik birşeyler yapılabilir yavaş yavaş :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR