Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 646,711
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

anladım yavuz bey ben aynı ilden alacağım için çok yüksek meblalarda olmaz nakliye.
ayrıca yürüyen aksam elektrik kaporta boya hep yakın yerlerde sanayinin içinde olacağından oda sorun olmaz sadece bi kere sanayiye gitmeye para vermek gerekir. hatta bu ankaradaki araçlar o kadar kötü durumda değiller muhtemelen akü+yağ+ mazot koyunca giderler gibime geliyo. bi gece saat 3de 4 te cıkar giderim sanayi ye oda bedavaya gelir.

Etiketler

Hadi hayırlısı , aynı ilde olunca iş biraz daha kolay. Birde şansınıza temiz çıkarsa dahada kolay olur.

teşekkür ederim. teoride kolay görünüyo ama umarım pratikte büyük sorunlarla karşılaşmam.

biz aracı kırıkkaleden izmite kullanarak getirdik askeri araç olunca problem olmadı

arkadaşlar kısa sürelide olsa alışık bir durum olmadığından benim için ellerimle herşeyine katkıda bulunduğum oglum dediğim adını Emir verdiğim defender ımı satmak durumunda kaldım isterimki önce bunu canı gönülen isteyenler bilsin defender ın hak ettiği saygınlığı kazandırmak adına ilan sitesinde çok yuksek rakamlarda tutmaktaydım fakat kader ki beni şuan böyle bir sonuca doğru itiyor ilgilenen arkadaşlarım olursa sahibinde.com da ilan no su 10693100 ilgilenen arkadaşlarım mail atar telefon ederlerse sevinirim teşekkurler....

(site yöneticisi arkadaşlarım özür dilerim ki böyle bir ilanın nereye verilebileceğini başlıklardan bulamadım dilerseniz uygun gördüğünüz yere taşıyın teşekkurler)

fosilbulent' Alıntı:
arkadaşlar kısa sürelide olsa alışık bir durum olmadığından benim için ellerimle herşeyine katkıda bulunduğum oglum dediğim adını Emir verdiğim defender ımı satmak durumunda kaldım isterimki önce bunu canı gönülen isteyenler bilsin defender ın hak ettiği saygınlığı kazandırmak adına ilan sitesinde çok yuksek rakamlarda tutmaktaydım fakat kader ki beni şuan böyle bir sonuca doğru itiyor ilgilenen arkadaşlarım olursa sahibinde.com da ilan no su 10693100 ilgilenen arkadaşlarım mail atar telefon ederlerse sevinirim teşekkurler....

(site yöneticisi arkadaşlarım özür dilerim ki böyle bir ilanın nereye verilebileceğini başlıklardan bulamadım dilerseniz uygun gördüğünüz yere taşıyın teşekkurler)

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=214.0

buraya acarsanız sızın ıcın faydalı olacaktır......

ercan süzer' Alıntı:
Kerem bey Ankara Nisan 15 iheleye girecekmisiniz
ercan bey düşünüyorum fakat para veya ortak ayarlamaya çalısıyorum kesin degıl yani ihaleye girmem. yolum düştükce arabalara bakıyorum hatta bugunde ordaydım. umarım girebilirim.

mu7y' Alıntı:
Nisan ayı ihaleleri

29 Nisan 2009
http://www.mkehurdasan.com.tr/290409.htm

Seymen hurda mudurlugune gıdebılecek yada yakın olan arkdas varsa ordakı araclar hakkında bna bılgı verebılecek bırısı olursa cok sevinirim kapalı kasa olan araclarla ılgılenıyorum saygılar şimdiden teşekkürler...... (2039-2038-2033 bu araçlar.....)

merhaba arkadaşlar bu hakkari özel harekattan çıkan defenderların kaça çıktığını bilen veya internette açıklandığı bir yer var mı?
listesi falan yok mu bunun mke deki gibi yoksa onlarıda mke mi sattı acaba

bu tip araçların tamamı m.k.e. tarafından satılıyor. Bitlis'den gelen araçlardan biri geçen ihalede murat dilmen arkadaşımız tarafından alındı. Hakkariden gelen araç yokdu dün kırıkkaleden 2 araç çıkarttım. M.K.E hurdasanda ihale ilanları var oradan yada bu linkden takip edebilirsiniz..

ercan süzer bey veya diğer araç alımı yapan arkadaşlar ;
5 kapılı defender için komple temiz bir kasa arıyorum hesaplı, elinde kasa olan yardımcı olabilecek arkadaşlardan haber bekliyorum.parça parçada olur tavan kapı sacı arka saclar falan .ilgilenen arkadaşlar karakoosh@yahoo.com dan yada 0 532 3273245 ten bana ulaşabilirler.

karakoosh' Alıntı:
ercan süzer bey veya diğer araç alımı yapan arkadaşlar ;
5 kapılı defender için komple temiz bir kasa arıyorum hesaplı, elinde kasa olan yardımcı olabilecek arkadaşlardan haber bekliyorum.parça parçada olur tavan kapı sacı arka saclar falan .ilgilenen arkadaşlar karakoosh@yahoo.com dan yada 0 532 3273245 ten bana ulaşabilirler.

Bir arkadaşımda çok temiz tüm cam ve krikoları üzerinde 4 kapı, bir bagaj kapısı ve ingiliz tavan var pazartesi günü fiyat öğreneyim , ama çok ucuz şeyler değillerdir, Geçen hafta incelemiştim, kapılar beyaz renkte , ingiliz montaj çok çok iyi durumdaydılar.

selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR