Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,963
Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

olguna' Alıntı:
arkadaşlar,bende gelmeyi düşünüyorum.ama ben vejeteryanım.rica etsem,alkolun yanında et çeşitlerinide yasaklarmısınız. :mad:

Katılımınız bizi sevindirir. Vejeteryan olmanız bizim için sorun değildir. Yemekleri piknik şekilde her katılan ayrı şekilde düşünülüyor. Bu durumda siz de istedğinizi yiyebilirsiniz. Belki duman ya da koku sorun olabilir. Bu konuda ki karar da sizde..

Saygılarımla

Etiketler

rıdvan bey
kısmet olursa yaza doğru birde vejeteryan gezisi tertip edelim ;D ;D ;D
pamukovada bol bol bostanlar var salatalık,kıvırcık, patlıcan taze organik
güzel kaya mağaraları var, sakarya ırmağı kıyısı var,
vejeteryan off klübü bile olabilir ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

şaka bir yana herkesin tercihine saygı duyup günün tadını çıkarmak dileğiyle...

TERRANO 1.' Alıntı:
rıdvan bey
kısmet olursa yaza doğru birde vejeteryan gezisi tertip edelim ;D ;D ;D
pamukovada bol bol bostanlar var salatalık,kıvırcık, patlıcan taze organik
güzel kaya mağaraları var, sakarya ırmağı kıyısı var,
vejeteryan off klübü bile olabilir ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

şaka bir yana herkesin tercihine saygı duyup günün tadını çıkarmak dileğiyle...

Valla üstad şimdiden ağzımın suyu akmaya başladı. Keşke söylemeseydin...:smiley: Bu yaz çok hareketli olacak. Sizin bölgede güzel geziler tertip edeciğiz İnşallah. Senin bu bilgilerinden bu gezide de faydalanmak isteriz. Ben bu gün öğleden sonra kısmetse yola çıkıcam kuzulukta kalıcam. O güne kadar bir güzergah hazırlamak hiç fena olmaz diye düşünüyorum.

Herkese merhabalar,

Ben birkaç haftadır düzenli olarak kartepeye keşif gezisine çıkıyorum tek başıma,dün de oradaydım.Önceki haftalara göre hava çok güzeldi montumun önünü kapatma ihtiyacı bile duymadım,güneşliydi lakin bir önceki hafta kat kat giyinsemde çok üşüdüm,sürekli bir kar fırtınası var aşırı derece soğuk vardı.
Sisli vadiye kadar yolda kar yoktu.ordan sonra 6-7km lik bir orman yolu var(otele çıkılan yolun dışında) araçlarımız için en uygun güzergahın orası olacağını düşünüyorum.Güzergah üstünde bir çok alan var oturup kamp kurabileceğimiz.Buluşma noktası olarakta kartepeye çıkan tek bir yol var,o yola da maşukiye den bağlanabiliyoruz.Maşukiye de merkezde buluşmak en uygunu olacaktır diye düşünüyorum.Yolda elimden geldiğince rehberlik yapmaya çalışırım,çok ayrıntılı ve fazla yol yok fakat çok keyifli yollar var.Maşukiye'ye kadar yolu bulmaktan güçlük çekeceğini düşünen olursa Paralı yoldan çıktıktan sorna kartepe tabelalarını izlediğiniz takdirde 1km sonra sağınızda Petrol Ofisi kalıyor orda da buluşabiliriz.Saygılar..

Bu arada hava şartları ağır olursa kuzuyayla taraflarına binek araçla çıkmak imkansıza yakın.

Alıntı Ekle
1 - Rıdvan KAYACI - 2006 Freelander TD4 HSE - İstanbul - İrt No: 0541 212 77 55
2 - Erkan DEMİRCİ - 1987 NİSSAN TERRANO 2.7 Tdi İstanbul tel. 0541 455 66 05
3 - Mehmet BAYRAMOĞLU - Binek araç - İstanbul tel. ??
4 - Can GÜN ve Aiilesi -1997 NISAN TERRANO 2.4i İst Ümraniye tel: 0530 522 98 31
5- Mustafa ELBAŞ 2006 Mitsubishi Pajero 3.2 DİD Tuzla/İst. 0532 4231992
6-Batuhan YEL 2006 Freelander TD4 HSE - Istanbul irt: 0532 372 37 29

batuhanyel' Alıntı:
Herkese merhabalar,

Ben birkaç haftadır düzenli olarak kartepeye keşif gezisine çıkıyorum tek başıma,dün de oradaydım.Önceki haftalara göre hava çok güzeldi montumun önünü kapatma ihtiyacı bile duymadım,güneşliydi lakin bir önceki hafta kat kat giyinsemde çok üşüdüm,sürekli bir kar fırtınası var aşırı derece soğuk vardı.
Sisli vadiye kadar yolda kar yoktu.ordan sonra 6-7km lik bir orman yolu var(otele çıkılan yolun dışında) araçlarımız için en uygun güzergahın orası olacağını düşünüyorum.Güzergah üstünde bir çok alan var oturup kamp kurabileceğimiz.Buluşma noktası olarakta kartepeye çıkan tek bir yol var,o yola da maşukiye den bağlanabiliyoruz.Maşukiye de merkezde buluşmak en uygunu olacaktır diye düşünüyorum.Yolda elimden geldiğince rehberlik yapmaya çalışırım,çok ayrıntılı ve fazla yol yok fakat çok keyifli yollar var.Maşukiye'ye kadar yolu bulmaktan güçlük çekeceğini düşünen olursa Paralı yoldan çıktıktan sorna kartepe tabelalarını izlediğiniz takdirde 1km sonra sağınızda Petrol Ofisi kalıyor orda da buluşabiliriz.Saygılar..

Alıntı Ekle
4 - Can GÜN ve Aiilesi -1997 NISAN TERRANO 2.4i İst Ümraniye tel: 0530 522 98 31

Bilgi için çok teşekkürler. Ben şu an yoldayım..Hava oldukça güzel umarım o günde güzel olur. Buluşma yerini ve saatini ilerleyen zamanda duyuracağım buradan. Rehberlik için szden çok faydalanacağız gibi geliyor. :smiley:

Rica ederim,elimden geldiğince yardımcı olurum.Green Park a çıkıyorsanız çıkarken solda kuzuyayla yı görürsünüz.Oradan içeri giriş 8tl (araç başı) isterseniz bir gözatarsınız.Sürekli güvenlik olan biryer aynı zamanda,aileler için özellikle çok uygun.

Arkadaşlar benim arac binek yazıyor doğrudur. ama yeri boş bırakmayın corsaCruser olarak yazalım.yoksa yolda kalabilir.

batuhanyel' Alıntı:
Herkese merhabalar,

Bu arada hava şartları ağır olursa kuzuyayla taraflarına binek araçla çıkmak imkansıza yakın.

Alıntı Ekle
7- A.Kadir ZAİMOĞLU 2004 Freelander TD4 SE - İZMİT irt: 0 532 7165675

arkadaslar hava 6 derece masukiyede yukarda 3 derece. Hava cok guzel. Gorus cok acık tepede kar var. Yagıs yok. Bulusma yerimiz masukiye merkez olacak. Istanbuldan gelecekler kartepe sapagndan cıkıp masukiye merkeze gelebiler. En gec saat 10 da yola cıkmak uygun olacaktır. Araclarda cekme halatı, yangın sondurucu ve ilk yardım cantası mutlaka olmalıdır. Mumkunse CB bantlı telsiz ile alt bant 7. Kanaldan haberlesme yapabilecegz. Alısverisi masukiyedn yapabilsnz. Ozellikle taze koy ekmegini denemelisnz. İlerleyen zamanlarda tekrar haberlesecegz. Saygılarımla. Rıdvan . Irt no 0541 212 77 55

Alıntı Ekle

8-ayhan aydın-----2002 wj -jeep --istanbul.o542 5852679 bir aksilik olmaz inşallah..

rkayaci' Alıntı:
Valla üstad şimdiden ağzımın suyu akmaya başladı. Keşke söylemeseydin...:smiley: Bu yaz çok hareketli olacak. Sizin bölgede güzel geziler tertip edeciğiz İnşallah. Senin bu bilgilerinden bu gezide de faydalanmak isteriz. Ben bu gün öğleden sonra kısmetse yola çıkıcam kuzulukta kalıcam. O güne kadar bir güzergah hazırlamak hiç fena olmaz diye düşünüyorum.
Rıdvan bey ben ist kartaldan gelicem allah izin verirse ama oralara bayağı gitimişliğim vardır..

3 - Mehmet BAYRAMOĞLU - Binek araç (CORSA CARUSER) - İstanbul tel. ?? ;D ;D ;D ;D ;D
8-ayhan aydın-----2002 wj -jeep --istanbul.o542 5852679 bir aksilik olmaz inşallah..

hocam telefonum aha budur. 0532 3376626 kusura bakmayın gec fark ettim,yollamayı.

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Acaba şu an herkesin aracında en azından kartepe ye geleceklerin kış lastiği takılımı..??

AT lastikli standart suzuki ile katılmak isteriz ancak aile vs şeklinde açılmış konu başlığı. standart ve at lastikli suzukili iki bekar için kontenjanınız varmı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri