Maltepe Buluşmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,803
Ynt: Maltepe Buluşmaları

Biz yeni karavanlandık, aranıza katılmak istiyoruz, kabul ederseniz seviniriz, 2,5 yaşında kızımızla çekirdek aileyiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

berkcantp' Alıntı:
Kadroyu düzmüşsünüz

İlhan ağbi senide bekleriz ;)

bastn' Alıntı:
Biz yeni karavanlandık, aranıza katılmak istiyoruz, kabul ederseniz seviniriz, 2,5 yaşında kızımızla çekirdek aileyiz

her zaman bekleriz, buyrun :smiley:

Maltepede tam olarak nerede toplanıyorsunuz? Tarif verebilir misiniz? Daha önce hiç gelmedik

Maltepe parkın yerini bulduk, 1 gece de kaldık :smiley: ramazan ayında 10 temmuzda ordaydık, çok kalabalıktı

bastn' Alıntı:
Maltepe parkın yerini bulduk, 1 gece de kaldık :smiley: ramazan ayında 10 temmuzda ordaydık, çok kalabalıktı

haberli gelseydiniz size eşlik eder tanışma fırsatı bulurduk :smiley:,
selamlar

buralpdi' Alıntı:
haberli gelseydiniz size eşlik eder tanışma fırsatı bulurduk :smiley:,
selamlar

Bi dahakine inşallah, henüz karavanlı arkadasımız hiç yok, biz de çok isteriz tanışmayı, buradaki yazışmaları çok sık kontrol etme şansım olmuyor, 05337479497 nolu telefon benim, ismim nalan, buluşmalarınıza davet ederseniz, haberimiz olursa, müsaitsek keyifle katılmak isteriz, tesekkurler ve selamlar

ahi25' Alıntı:
Ben geldiiiiimmmm. Hani nerdesiniiizz.

Verstuurd vanaf mijn ALCATEL ONE TOUCH 7047D met Tapatalk

akşam Maltepe sahildeyseniz görüşürüz,
işten çıkıp gelmemiz saat 20,00 bulur

bastn' Alıntı:
Bi dahakine inşallah, henüz karavanlı arkadasımız hiç yok, biz de çok isteriz tanışmayı, buradaki yazışmaları çok sık kontrol etme şansım olmuyor, 05337479497 nolu telefon benim, ismim nalan, buluşmalarınıza davet ederseniz, haberimiz olursa, müsaitsek keyifle katılmak isteriz, tesekkurler ve selamlar

whatsapp kullanıyorsanız,
Nermin hm Maltepe whatsapp gurubuna sizi dahil eder, bütün gezi ve buluşmalardan haberiniz olur,
selamlar

buralpdi' Alıntı:
akşam Maltepe sahildeyseniz görüşürüz,
işten çıkıp gelmemiz saat 20,00 bulur

whatsapp kullanıyorsanız,
Nermin hm Maltepe whatsapp gurubuna sizi dahil eder, bütün gezi ve buluşmalardan haberiniz olur,
selamlar

Evet kullanıyorum. Eklerse cok seviniriz. Tesekkurler :smiley:)

Maalesef o gun karamana hareket ettim. Bu gun afyon da kablucalardayim. Babamlara bir ev tuttum bende karsisinda arabami koydum su an tadini cikartiyorum. On gun kalip mersin antakya devam edecem insallah yolumun ustunde olan olursa ugrayip kahvesini icmek isterim. Saygilar.

Verstuurd vanaf mijn ALCATEL ONE TOUCH 7047D met Tapatalk

P7306571
P7306569
P7306575
P7306572
P7306575
Temmuzdan bu yana burada fotoğraf paylaşmamışız. Maltepe buluşmaları devam ediyor. Biraz özet yapalım.

30 Temmuz 2015

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR