Maltepe Buluşmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,803

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Maltepe buluşmalarını sık sık yapmaya başladık.

Geçen seneki büyük buluşmamıza http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=49580.0 linkinden göz atabilirsiniz.

Son iki gündür de Maltepe'de Sema Hastanesi karşısındaki cepte birkaç arkadaş buluşuyoruz. :smiley:
Dileyen bütün arkadaşlar buyursun. :smiley:

[attachment=1]

Maltepe Buluma

Etiketler

Ynt: Maltepe Buluşmaları

15 Haziran 2011'de ay tutulması var diye gittim. Ama ne yazık ki bulutlardan gözlemlemek pek mümkün olmadı. :-[
Bizler de çay demleyip bol bol muhabbet ettik. :smiley:
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 2829

IMG 2830

IMG 2834

Okulların son haftası benim gençler okulların konserlerine gidiyorlar akşamları almak bana düştüğünden
2 akşamda gelemedim.
Özgür beye merhaba demek isterdim,kısmet birdahaki sefer kendisinede hoşgeldin diyorum.

fsirin' Alıntı:
Burada Hakan'ın arkasından geçen köpeği gördünüz mü. ;D
[attachment=1]
[attachment=2]

Newfoundland...
Bernese dağ köpeği ile birlikte en sevdiğim köpek cinsi...
İkisi de panda görünümündedir... ;D

fsirin' Alıntı:
Burada Hakan'ın arkasından geçen köpeği gördünüz mü. ;D

Köpek köpek değil ayı bozmasıydı sanki :smiley:

Ferhat ayın 15 inde (dün akşam) ben de hanımla birlikte Maltepe sahilindeydim. Tüh!... Bilseydim yanınıza uğrardım. Ben Wonderland'ın karşısındaki cepteydim.

Ayın 14 ündeki buluşmada Özgür Bey'le tanışmaktan çok memnun oldum. Her karavancı gibi kendisi de çok değerli bir dost.

maltepede güzel mekanımız varken, biz eve gidip TV seyrediyormuşuz :( . havada güzel olup, günde geç kararınca , bu işi sürekli yapmak lazım diye düşünmeye başladım 2 akşam iyi geldi :smiley:

. hatta benden önce düşünüp, otoparkı erken dolduranlar, bu işi daha önce düşünmüşler. dün otoparktan bir araç ayrılıyor, başka bir araç hemen onun yerini kapsayacak şeklilde , arabasını yan çevirip parketti. ne yapıyor bu adam derken, başka biri geldi ve ona yer verdi amcam. yani otoparkta yer kapma zamanı başlamış bile :smiley:

Bizde artık mekan ve zaman bulunca affetmeyiz :smiley: Adalar manzaralı çimende bahçe keyfi yapmak , pek güzel. Muhabbette iyi olunca gelsin çaylar ...
Böylece kampa gitmiş gibi kampımızı yapıp, saat 11,30 gibi evlere gidince, yatıp sabah normal tempona dönüyorsun.

Maltepeye gelen arkadaşlar bir telefon ederse, onlarıda ağırlarız :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR