Manuel Vinç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endüstri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 204
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,620
Ynt: Manuel Vinç

Makara takmadık, vincin kendi üzerinde makarası var, sağ tarafı makaralı, zaten onun sayesinde o kadar ağırlığı çekebiliyor. Benimkinde marka yok, Çin malı işte, vardı mutlaka bir markası ama kutusu falan yoktu yanlış hatırlamıyorsam aldığımda. Konu baya eski ben alalıda çok oldu fiyat hatırlamıyorum. Tek kötü yanı halatının kısa olması, uzun mesafe çekecekseniz sürekli söküp tekrar açmanız gerekiyor halatı. Bulmak için en iyisi, fotoğrafını bastırıp öyle aramak. Büyük hırdavatçılarda olabiliyor. Birde sadece vinç/çelik halat v.s. işi yapan yerler var, onlarda da olabiliyor.

Şöyle bir şey var ama fiyatı baya yüksek.

http://www.sahibinden.com/t-_max_1600kg_kapasiteli_el_vinci_kdv_dahil_350ytl_WQQaXQQ3612923WQQpXQQdisplayitem

Etiketler

ben alalı 2 ay oldu galiba 1.5 metre halat boyu var 4 tonluk 90 liraya aldım. Birde çelik halat kıstırmaları var. çelik halatın herhangi bir noktasına takıyorsunuz halatı çekme kuveti kadar sıkıstırıyor ve bırakmıyor. Fiyatları yüksek gibi onuda 45 liraya almıstım. izmir gıda çarsısında yalnızca vinç calaskar isi yapan bir firmadan.

vosdost' Alıntı:
ben alalı 2 ay oldu galiba 1.5 metre halat boyu var 4 tonluk 90 liraya aldım. Birde çelik halat kıstırmaları var. çelik halatın herhangi bir noktasına takıyorsunuz halatı çekme kuveti kadar sıkıstırıyor ve bırakmıyor. Fiyatları yüksek gibi onuda 45 liraya almıstım. izmir gıda çarsısında yalnızca vinç calaskar isi yapan bir firmadan.
Bu mc' nin bahsettiği linki verdiğinden dimi? Eğer öyleyse çok uçmuş linkte fiyat. İşe yarıyor mu ateş bey. Aklıma yatan bişey olmazsa ondan alalım bari. Gerçi şu calaskar kol mol uygun bi işe benziyor ama, araştıralım biraz daha.
O İzmirdeki yere nasıl ulaşabiliriz. Alsancaktan vapura binin felan demeyin lütfen :smiley: Ben Ankarada' yım biliyorsunuz :smiley:

Alfonse' Alıntı:
Bu mc' nin bahsettiği linki verdiğinden dimi? Eğer öyleyse çok uçmuş linkte fiyat. İşe yarıyor mu ateş bey. Aklıma yatan bişey olmazsa ondan alalım bari. Gerçi şu calaskar kol mol uygun bi işe benziyor ama, araştıralım biraz daha.
O İzmirdeki yere nasıl ulaşabiliriz. Alsancaktan vapura binin felan demeyin lütfen :smiley: Ben Ankarada' yım biliyorsunuz :smiley:

ateş bey ??????

Bu gün gıda çarsına gidecegim. Dönüste adress ve telefon bilgilerini buraya yazarım.

vosdost' Alıntı:
Bu gün gıda çarsına gidecegim. Dönüste adress ve telefon bilgilerini buraya yazarım.
Teşekkürler, neyi nasıl yapacağıma karar verince arayıp fiyat alıcam, belkide fikir. Madem sadece bu işi yapıyorlar....
Sizi bilgilendiririm alışverişten önce....

Alfonse' Alıntı:
VoSdOsT' a HiTaBen:
ates' Alıntı:

Pardon, ben bütün Sağlam Adamlara Ateş, Ateş bey felan derim de :smiley: :smiley: :smiley:

Nasıl ama....:smiley:
Affettirdik mi kendimizi! :smiley:
Bu arada benim ikinci, evet ikinci soyadım AtEş....

Benim aldığım tam olarak ilk koyduğum resimde ki gibi, zaten kullanırken resimlerde görülüyor. Bu Anıl/Huma Oto.da satılan farklı bir şey, daha sağlam, daha ciddi bir duruşu var, baya da iri yarı bi vinç, ama üzerine bi 250 daha konulunca elektrikli alınıyor orasıda bi gerçek. Gezenbilir olarak %15 sanırım iskontomuz var Huma Oto.da bu arada ;)

Ben vosdost' un 82 no' lu mesajda 1 2 ay önce aldım dediğini sordum.
Sizinkini anladım....

Kusurabakmayin bugun dedigim firmaya ugruyamadim. 1-2 gun icinde haber verecegim.
Fiyat konusunda uygun olacagi kesin. Kaldirma ekipmanlari uzerine calsiyorlar. Celik halat konusundada izmirde cok iyi fiyat veriyorlar.

vosdost' Alıntı:
Kusurabakmayin bugun dedigim firmaya ugruyamadim. 1-2 gun icinde haber verecegim.
Fiyat konusunda uygun olacagi kesin. Kaldirma ekipmanlari uzerine calsiyorlar. Celik halat konusundada izmirde cok iyi fiyat veriyorlar.
Bekliyorum, sağolun....

kusurabakmayın birtürlü fırsat bulup gıda çarşısına gidemedim. bu hafta içi %99 hallederim.

Hamdi Küçük A.Ş.
Satış sorumlusu Barış Kayra
Adress: 1145/10 sok. no:17 Yenişehir/ İzmir
Tel: 0-232-4597777
Fax: 0-232-4581339
Gsm: 0-532-3917096
www.hamdikuçuk.com

4 tonluk halat çektirmeyi aldığım işyerinin bilgilerini verdim.
Fiyatı 75 lira civarıymış.
Ben başka malzemeler aldığım için fiyatı 90 lira hatırlıyormuşum.
gecikme için kusurabakmayın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR