Motorlarımızla Grup Halinde Gezi Planı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xxx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,650

Etiketler

Ynt: Motorlarımızla Grup Halinde Gezi Planı?

mrtvural' Alıntı:
Bu Bayram tek tabanca takılacaz galiba... herkes gezenbili t-shirtini giysin yada yazsın aracının bir yerine de birbirimizi tanıyabilelim..

Murat VURAL
KOCAELI

benim motorda gezenbilir yazısı var ve birçok arkadaşım bu sayede yolda karşılaşıp selamlaşıyoruz ve gerekirse yardımlaşıyoruz .

Murat kardeşim bizleri bırakıp nerelere gidiyorsun,hani yaylalara çıkacak,yollara vuracak,çadırlar atacaktık seninle :smiley:

yahu gezi için yer belirleyelim demiştik ikinci mesajdan sonra almış olay yürümüş..başka yerlere gitmiş...bir plan için çatıdan başlayamayız ki .. temelden başlamak lazım ..
1- başlangıç noktası
2- güzergah ve konaklama noktaları
3- gezi süresi
4- ücret ve ortalama masraf bütçe planı
5- gideceğimiz bölgeyi tanıyan grup lideri
6- gidilecek yer hakkında kısa bilgi. (ona göre motor seçimi yapılsın)

kurduğum blogta gezdiğimiz yerleri paylaşmaya başladık "tezcanyigit.blogpost.com" buradanda yer seçebiliriz.
yukarıdaki plan doğrultusunda fikirlerinizi sadece 6 madde olarak yazarsanız katılmayı planlayanlar arasında en çok talep görecek olana eğilebilriz.. yoksa muhabbet alıp başını gidiyor biz olduğumuz yerde kalıyoruz...saygılar

Eh 18 ağustosta konu açıp da 21 eylüle kadar bir daha uğramazsan sayfayı da geziyi de yatırırsın. Biz de ne güzel heveslendik bir plan hazırlanır, gezi düzenlenir gibisinden , ama iş fos çıktı; eh doğal olarak da konu başlığı başka içerik başka oldu sanırım.....Artık bir başka bahara demekten başka bize söz kalmadı :smiley:

Gezenti Kardeşim. Anladığım kadarıyla ağır hava muhalefeti nedeniyle kimse bir yere kıpırdayamadı. Hatta ben , ADADOST ve birkaç arkadaş biryerlere kaçmayı planlıyorduk olmadı. Önümüzdeki maçlara bakacaz artık

Kocaeli'den selamlar
Murat VURAL

mrtvural' Alıntı:
Gezenti Kardeşim. Anladığım kadarıyla ağır hava muhalefeti nedeniyle kimse bir yere kıpırdayamadı. Hatta ben , ADADOST ve birkaç arkadaş biryerlere kaçmayı planlıyorduk olmadı. Önümüzdeki maçlara bakacaz artık

Kocaeli'den selamlar
Murat VURAL

Sevgili Murat,

Öncelikle geçmiş bayramını kutluyorum, bu bayram evde kaldık misafir ağırladık.. Eskisi gibi yani. Gelen giden bunu da özlemişiz. Sözde dinleniriz dedik ama yorulmadık desem yalan olur. Sanırım yaşlanıyoruz :smiley:

Sevgilerimle

sayın gezenti, üzülerek belirtirim ki yazdıkların polemiğe yönelik bilmeden düşünmeden yazmışsın.. insanların türlü halleri sıkıntılı günleri yaşadıkları zorlukları olabilir. ayrıca ilk mesaja bakarsan ben bir gezi organize ediyorum falan durumu da değil. konuya ortasından biryerden girip öyle üfürme kafana göre.

xxx' Alıntı:
sayın gezenti, üzülerek belirtirim ki yazdıkların polemiğe yönelik bilmeden düşünmeden yazmışsın.. insanların türlü halleri sıkıntılı günleri yaşadıkları zorlukları olabilir. ayrıca ilk mesaja bakarsan ben bir gezi organize ediyorum falan durumu da değil. konuya ortasından biryerden girip öyle üfürme kafana göre.

Eğer gerçekten konuya sahip çıkan biri olsaydın senden sonra ilk konuya mesaj gönderen kişinin ben olduğumu görürdün. Üstelik yaşantındaki sorunları bilmemiz mümkün değil, eğer varsa umarım halledebileceğin tarzda olmasını dilerim, ama bizler yorumlarımızı sadece senin yazdıkların ölçüsünde yapabiliriz. Bizler seviyeyi ve haddini bilen insanlarız, yazı üslübuna dikkat edersen başka yorumlara gerek kalmaz. Herkesi kendin gibi görme.

İstanbul bölgesinde hemen her hafta 300- 400 km arası enduro gezileri düzenliyoruz
geçen hafta İzmit,Yuvacık,Sansarak kanyonu, İznik,Yalova turu yaptık
konsept olarak 600 cc ve üstü makinalar uygun gelmek isteyenler olursa haber veririm

murat azak

Sivas'taki arkadaşlar etkinlik düzenlemişler,varmısınız gitmeye ve destek vermeye...
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=33962.new#new

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR