Nissan Navara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,143

NİSSAN NAVARA ARACIMA ÖN TAMPON KORUMA BARI YAPTIRMAK İSTİYORUM.BANA YARDIMCI OLACAK TÜM GEZENBİLİR

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: Nissan Navara

BARBAROS BEY en kısa zamanda bi pick up gezisi düzenliyelim , araç satışına geziden sonra karar verirsiniz. ( tabi hilux alıcaksanız ) lc alıcaksanız bir şey diyemem ama hilux iç döşeme kalitesi navarayla kıyasladığınızda navara daha ağır basıyor gibi geliyor bana.

Etiketler

eko' Alıntı:
BARBAROS BEY en kısa zamanda bi pick up gezisi düzenliyelim , araç satışına geziden sonra karar verirsiniz. ( tabi hilux alıcaksanız ) lc alıcaksanız bir şey diyemem ama hilux iç döşeme kalitesi navarayla kıyasladığınızda navara daha ağır basıyor gibi geliyor bana.

merhabalar burak bey yeni eklentiler yapıyorum şuanda ahmet abinin oradayım sanırım bende vazgeçeceğim bu işte bu arada aracınızın son hali çok yakışıklı olmuş ellerinize sağlık
umarım toyota buluşmasına geliyorsunuzdur jki listede adınızı gördüm orda incelemek isterim aracınız

barb_alone' Alıntı:
adaşıma fena mahalle baskısı var anlaşılan :D :D

gerçekten mahalle baskısı harici bir durum yok inşallah....
maalesef ama sanırım son düzenlemelerle bu baskıyı yeneceğim kısmetse

eko' Alıntı:

bu arada pick up buluşmasını canı gönülden destekliyorum bir ara detaylandırıp kamuoyuna sunalım bence

bütün pick-up lar buluşsa 10 numara olur hadidestekliyorum bizde katılırız....

bu kadar emek verilmis navara satıldıktan sonra, lc alınması lazım.. hilux kesmez abi seni..

patrol de düşünülebilir :smiley:

ama yeni model araç alınacak ise ve doğa gezileri için eski model araç ile uğraşmak istenmiyorsa uygun fiyatları ile 4x4 pick*up en mantıklı seçenek bence

red34' Alıntı:
tabiki erkan gelirim davet için tşkler:smiley: benim istasyonum bostancı köprüsü yanında akpet istasyon bende beklerim 1 fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır derler:smiley: bu arada senin iş yeri ne tarafta ..? bildirirsen sevinirim kolay gelsin........

Haa evet,biliyorum,yan yoldaki AKPET :smiley:
Bülent Bey,benim iş yerimde,Maltepe'de.Size yakınım yani. :smiley:
Müsati bir zamanda... ,rahatsızlık vermezsem,nazik teklif için teşekkürler. :smiley:

tesadüfe bak ne güzel :smiley: artık gelmen farz oldu kardeşim en kısa zamanda bekliyorum görüşmek üzere.........

eko' Alıntı:

burak bey nasılsını

gezide bir araya gelemedik maalesef ben erken dönmek zorunda kaldım
araçtan memnunmusunuz
ne zaman düzenliyoruz pick up gezisini

bsayil' Alıntı:
burak bey nasılsını

gezide bir araya gelemedik maalesef ben erken dönmek zorunda kaldım
araçtan memnunmusunuz
ne zaman düzenliyoruz pick up gezisini

bu hafta sonu isoff un düzenlediği yarıştaydım , önümüzdeki hafta sonu örnek koca olmayı hedefliyorum yoksa arabada yatmak zorunda kalıcam :smiley:
ondan sonraki hafta için konuşabiliriz.

aracım nıssan navara lastık almak ıstıyorum hangısını tafsıye edersınız ..tesekkurler

valla bu soruya ERKAN kardeşim cevap versin işin piri odur.. ;) tabii aracın durumu ne bilemiyorum yükseltme varmı kullanma amacınız nedir...? araziye giriyormusunuz bunları bilirsek size daha cok yardımcı olabiliriz...kolay gelsin...

red34' Alıntı:
valla bu soruya ERKAN kardeşim cevap versin işin piri odur.. ;) tabii aracın durumu ne bilemiyorum yükseltme varmı kullanma amacınız nedir...? araziye giriyormusunuz bunları bilirsek size daha cok yardımcı olabiliriz...kolay gelsin...

Bülent abi zaten kabaca bize gerekli olan argümanları sıralamış. ;)
Bu soruların cevabına göre mantıklı bi çözüm üretilebilir elbette ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR