Nissan Navara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,145

NİSSAN NAVARA ARACIMA ÖN TAMPON KORUMA BARI YAPTIRMAK İSTİYORUM.BANA YARDIMCI OLACAK TÜM GEZENBİLİR

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: Nissan Navara

Merhaba Barbaros Bey;
275/70/17 lastik uygulamasını yaptıgınızda jantlara flans uygulaması yaptınız mı? Jantları dısarı cıkarmak ıcın bır ışlem yaptınız mı? Tesekkur ederım...

Etiketler

Tozduman' Alıntı:
Merhaba Barbaros Bey;
275/70/17 lastik uygulamasını yaptıgınızda jantlara flans uygulaması yaptınız mı? Jantları dısarı cıkarmak ıcın bır ışlem yaptınız mı? Tesekkur ederım...
evet flanş taktırdım yok felaket sürtme yapıyor

selam barbaros abi ya ben ahmet ustayla mesajlastım ok gibi bişey bizim işte kısmetse yükseltme kiti,arka agırlık,ön vinç baglantı aparatı,tavan sepeti bunlar ok de sen demişsin ya bu konuda lastik tam turda sürtüyo diye bende mastercraft 265-70-17 lastik alıcam ne dersin sorun olurmu sence sürtme vs vs...gerci sen 275 kullanmışsın ...anlıyacagın abi sorunsuz istiyorum....saygılar :smiley:

Barbaros bey... Navarayı satıp hilux veya lc arasında kalmanıza sebeb nedir acaba. Arazi kabiliyeti toyota modellerine göre daha mı kötü...

ustaoglu' Alıntı:
Barbaros bey... Navarayı satıp hilux veya lc arasında kalmanıza sebeb nedir acaba. Arazi kabiliyeti toyota modellerine göre daha mı kötü...

hayır hiç alakası yok tabiki lc kadar başarılı değil ama benimki tamamen mahalle baskısı

snobb kardeşim hiç düşünmeden navara al derim :smiley: aşağı yukarı 4 senedir kendim kullanıyorum ve türkiye nin her tarafını gezdim en ufak bir problem yaşamadım.gerçekten sağlam bir araba .son günlerde arabamı hazırlamakla meşgulüm son olarak vinçte taktıktan sonra resmini burada sergilerim inşallah. baya bir hazırlık sonrası arac aşagı yukarı 20 cm kadar yükseldi. nissan amerikadan özel yükseltme kiti baya yakıştı arabaya :smiley: 315 lastiklerde artısı diyelim ve tabiki hella 3000 delici sis farlarınıda unutmamak lazım. bu sayfaları daha yeni keşfettim ve üye oldum :smiley: resim nasıl eklenir yukarıdaki ikonlar nasıl kullanılıyor onu bile bilmiyorum sadece sohbetinize katılmak istedim kabalık etmemişimdir inşallah sizleri tanıdığım için memnun oldum kolay gelsin.........görüşmek üzere........

adaşıma fena mahalle baskısı var anlaşılan :D :D

gerçekten mahalle baskısı harici bir durum yok inşallah....

estafurullah :smiley: öyle bir niyetimiz olamaz sadece sonradan başı ağrımasın diye düşündüm.........

resimleri cep tlf nuyla çekiyorum ama malesef arızalandı gelir gelmez şimdiki halini ceker sayfaya koyarım ve tşk ederim sağolun. bu siteyi yeni keşfettim yavaş yavaş alışmaya calışıyorum ilginize tekrar tşkler.:smiley: bu arada istanbul anadolu yakasında oturan navaracı arkadaşlar varsa tanışmakta isterim . görüşmek üzere........

Bülent Bey,
Navaracı değilim ama,bende anadolu yakasındayım,yolunuz düşerse bi çaya beklerim muhakkak :smiley:

tabiki erkan gelirim davet için tşkler:smiley: benim istasyonum bostancı köprüsü yanında akpet istasyon bende beklerim 1 fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır derler:smiley: bu arada senin iş yeri ne tarafta ..? bildirirsen sevinirim kolay gelsin........

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR