Nissan Navara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,143

NİSSAN NAVARA ARACIMA ÖN TAMPON KORUMA BARI YAPTIRMAK İSTİYORUM.BANA YARDIMCI OLACAK TÜM GEZENBİLİR

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: Nissan Navara

Tozduman' Alıntı:
Barbaros bey;
Cevap vermeniz büyük incelik teşekkür ederim. Lastiklerin taban genişliginde iç kısımda yanlara veya helezonlara sürtme yapabilrmi?

rica ederim büyük bir keyif

hem yana hem ön ve arka davlumbaza sürtme yapıyor

Etiketler

hayırlı olsun çok güzel bir araç yapmışınız , umarım bir gün pick up buluşması düzenleriz hep beraber bir gezi yaparız.

arka ağırlık demişiniz nereye monte ettiniz
karter koruması yaptırdınızmı ?

CDM-SUBARU' Alıntı:
Barboros,sen bu gaz ve kaşıntı ile Toyota'ya geçicen gibi bi hiz var içimde ;D

abi aynen arabayı satılığa çıkardım zaten ne sohbete kabul ediliyoruz ne organizasyonlara acilen değişmem lazım

eko' Alıntı:
hayırlı olsun çok güzel bir araç yapmışınız , umarım bir gün pick up buluşması düzenleriz hep beraber bir gezi yaparız.

arka ağırlık demişiniz nereye monte ettiniz
karter koruması yaptırdınızmı ?

çok teşekkür ederim beğeniniz için umarım böyle bi toplatı olur baya zevkli geçer

ağırlığı arka alta şaseye bağladık 100kg civarında hemen altta bu iş için hazırlanmış gibi biyer var zaten bi ara resimlerini atarım siteye

karter koruması ve diff korumasıda yaptık

bsayil' Alıntı:
abi aynen arabayı satılığa çıkardım zaten ne sohbete kabul ediliyoruz ne organizasyonlara acilen değişmem lazım

Ya baba ne demek,senin gibi adamın şahsen başımın üstünde yari var :D
Sen yeterki gel,neyle gelirsen gel (hafif Mevlana tadında oldu ama olsun :D )

Merhaba Barbaros bey;
Yazınızı okudum. Yanlara surtme yapmaması ıcın azamı ne kalınlıkta flans kullanmamız gerekır? Ve nasıl temın edebılırım? Kımınle gorusebılırım? Bu konuda. Tesekkurler... Kolay gelsın.

CDM-SUBARU' Alıntı:
Ya baba ne demek,senin gibi adamın şahsen başımın üstünde yari var :D
Sen yeterki gel,neyle gelirsen gel (hafif Mevlana tadında oldu ama olsun :D )

erkan abicim ben zaten senin için geliyorum gerisini boşverdim
toyota alınca diğerlerine takılacağım

;D ;D ;D

Tozduman' Alıntı:
Merhaba Barbaros bey;
Yazınızı okudum. Yanlara surtme yapmaması ıcın azamı ne kalınlıkta flans kullanmamız gerekır? Ve nasıl temın edebılırım? Kımınle gorusebılırım? Bu konuda. Tesekkurler... Kolay gelsın.

tekrar merhaba zaten beş cm lik bir flanş uygulaması yapılabiliyor onuda burda sağolsun ahmet abi hazırladı arzu ederseniz benim arabada ölçülendirip yapar sizede yollar burdan kargo ile montajı kolay çünkü mesele işçilikde istediğiniz şekilde yardımcı olurum aynı şekilde ahmet abide

Ergin0737' Alıntı:
aracınızı gördüm.çok güzel görünüyor.maşallah diyelim.güle güle kullanın.

çok teşekkür ederim ergün bey umarım tanışır ve beraber bişeyler yapabiliriz........

Tozduman' Alıntı:
Merhaba Barbaros bey;

ayrıca flanş uygulamasının bir faydasıda arabanın basma genişliği arttığı için yatma eğilimide azalıyor

evet mahsurlarıda var ama bu extreme uygulamalar için geçerli benim yaptığım sizin yapmayı düşündüğünüz uygulama gerekli ve standarda yakın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR