Off-road Araç Önerisi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BatuhanK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,302

BatuhanK

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba herkese iyi forumlar dilerim,

Şuanda opel corsa 1.7 2003 model bir aracım var (biraz oynanmış bir araç yazılım vs. var normali 75 hp olan araç şuan dynoda 120 hp çıkmakta). Mevcut aracımı satıp gerekirse üzerine biraz daha ekleme yapıp off-road araç almayı düşünmekteyim. Yaşadığım bölge yazlık bir bölge dolayısı ile aracın rahatlıkla kuma ve ormanlık alanlara girip çıkmasını istiyorum. Tam olarak aradığım şey iş çıkışı ferahlamak için şöyle kuytu köşe bir plaja girip rahat rahat deniz keyfi sürmek veya ormanlık alanda güzel bir vakit geçirmek.

Aklımda grand cherokee 5.2 vardı fakat 5.2 si olan bir tanıdığım asla bulaşmamam gerektiğini söyledi hatta birkaç normal forum sitesine de sorduğumda herkes tabiri caiz ise kafa buldu benimle. 5.2 çocukluğumdan beri istediğim bir araç fakat masraflarının yükü çok olacağını söyliyor herkes. Sizce 5.2 almalı mıyım (sonuçta tam off-road yapmayı değil de stres atmalık bölgelere ulaşmaya çalışmayı düşünüyorum yani aracı hırpalamadan kullanmayı düşünmekteyim) ? 5.2 değilse de hangi aracı almalıyım tavsiyelerinizi nedeni ile belirtirseniz çok sevirinim şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Bütçem şuanda 300-400 fiyat bandı olarak bakmaktayım 400 ü biraz daha esnetebilirim fakat çok fazla bir esneklik yapamıyorum maalesef.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,503
Mesajlar
1,518,933
Kayıtlı Üye Sayımız
172,162
Kaydolan Son Üyemiz
EKSPERİM İLYAS

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst