Off-Road Araçlarında İç Dizayn

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serjio Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 250
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,293
Ynt: Off-Road Araçlarında İç Dizayn

cihan abimizin bagajı da bitirdik.ama bu harbi güzel oldu.

PA050107

PA050121

PA050122

PA050124

PA050126

Etiketler

birde şöyle bir karbon kaplama var ilginiz çekerse diye paylaştım. istediğiniz her yere uygulanabiliyor

PA050112

PA050113

PA050132

PA050133

PA050134

Karbon kaplama olayı çok güzel olmuş. Ben de aracımın bazı yerlerine düşünüyorum. İrtibat telefonunuzu, isminizi ve de adresinizi buraya eklermisiniz? Saygılar...

tameray' Alıntı:
Karbon kaplama olayı çok güzel olmuş. Ben de aracımın bazı yerlerine düşünüyorum. İrtibat telefonunuzu, isminizi ve de adresinizi buraya eklermisiniz? Saygılar...
AKDENİZ SANAYİ SİTESİ 5011 SK.NO 13 GARAJ TUNİNG ----SERDAR 0534 3277691---0242 2210084 SİZE DAHA YAKIN BİR ÇEKİM GÖNDERİYORUM

P7210004

P7210001

P7210003

P7210010

P7210006

diğer çalışmalarıda tek başlık altında topladım bu şekşlde daha iyi takip edebilirsiniz ;) TOYOTA HILUX ses sistemi su geçirmez hoparlörler

P9280051

P9300065

P9300066

P9300063

P9300075

Çalışmanız çok başarılı, Akdeniz sanayi sitesini anımsayamadım. Umarım İstanbul ' dadır. Açık adres de yazarsanız sanırım sizinle görüşeceğiz.

Bu çok kötü oldu. Belki tatile falan gittiğimde artık duruma göre bakarız...

Vitara 3 kapı ile ilgili bir çalışmanız varmıdır veya neler yapabiliriz bilgi verebilirmisiniz?

kapı için nasıl bir çalışma müzik sistemi içinmi yoksa sadece döşememi?

tameray' Alıntı:
Bu çok kötü oldu. Belki tatile falan gittiğimde artık duruma göre bakarız...
cep telefonumu kaydedin isterseniz istanbulada sipariş gönderiyorum ben .veya şöyle yapabiliriz karbon yapılacak bölgeleri orda söktürüp bana gönderirseniz ben kaplar size yollarım.korbonun eni 120 cm kaplatacağınız yerlerin kaç cm gideceğini ölçersiniz eni standart o şekildede yardımcı olabilirim saygılar

aliozanc' Alıntı:
Vitara 3 kapı ile ilgili bir çalışmanız varmıdır veya neler yapabiliriz bilgi verebilirmisiniz?
vitara olarak hiç çalışmam yok fakat sizin hayal güçünüze kalmış bişey yani hayalleri zorların ve uygularım saygılar ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR