Peki Siz Kazandınız Şimdi VX80 Alma Zamanı. PLEASE HELP ME !!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hobbo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,803
Ynt: Peki Siz Kazandınız Şimdi VX80 Alma Zamanı. PLEASE HELP ME !!!

RedlinE' Alıntı:
Azla yetinmeyi biliyosaniz suzi alabilirsiniz sizi uzmez ekonomikdirde ama ben yetinmem milletin arkasindanda bakamam diyorsaniz 80 derim. Guç kapinizda dursun gun gelir ararsiniz ailenizle geziye gider gittiginiz yerde çamura girersiniz. Bunu şimdide yapabilirsiniz ilerdede 4 lastik yeter. Ama suzi alirsaniz 4 lastik birde araç lazim :smiley:
HA suzide bir 80 kadar çamurda gider ama o zaman araç yolda gidemez.
İşin ozu 80 le 150/160 kampiniza gidersiniz. kampta içinde yatarsiniz. Kamp içi gezilerine katilirsiniz. Tekrar basar evinize donersiniz bunlari tek bir araçda sunabilen tek araç

80 in iyi yanlarını o kadar çok kişi o kadar çok anlattı ki herkes araçları kusursuz muhteşem araçlar diye düşünüyor. O yüzden ben artık aracı övmek yerine eksileri yada amaca uyup uymamasını yazmaya başladım :smiley:

Etiketler

VX 80 bu isin dunyaca kabul edilmis efsane aracidir
hem arazi kabiliyeti hemde saglamligi en ust duzeydedir
yakiti biraz fazladir, ama bu sitede bir yerlerde okumustum
"cok yakan cip yoktur az kazanan sahibi vardir".
Turbo dizel olanlari yakit konusunda daha cimridir
uzun yolda 38 kurus civarinda bir ortalamasi vardir ki bu agirliktaki bir arac icin bence harika.
Benzinlisini Ziya abinin dedigi gibi fazla ince hesap yapmayacaksan alacaksin,
alana satana 80i olana olmaya hayirli ugurlu olsun

Kotu yanlarimi var tabi...

Parçasi yokk varda yok servisten isticeksin 15-45 gun ebaydan alcaksin 7/30 gun suriye veya dubai den alacaksin şansaaa

parçasi pagliii tenekede hd şaft 240 tl bizde 1200 ha kirilmiyor eyvallah ama pagli kardeşim hiç kirilmicak diye birşey yok.

Araç büyük orman içinde ve dar geçişlere uygun degil.

Bu araçlar normal şartlarda yetinmeyi bilen arkadaşlara uygun degil daha uygun fiyatlara hobilerine devam edebilirler.

Ayrintiya rahata ekipmana onem veren vede sanayi için vakit ayirmayi segmeyen arkadaşlara daha uygun

Hakkı bey yukarda arkadaşlar durumu güzelce açıklamışlar eski bir toyotacı olarak gönlüm vx80 dedi hep kesem ve aklım 2004-2005 grad vitara(her ne kadar iki araç birbiiriyle kıyaslanmaz olsada vitarada yabana atılır bir araç değildir hatta sınır bozucudur v8 lerin v6 ların takıldığı yada geçtığı yerden hoplaya zıplaya geçer)
2010 yılında karadeniz gezisi yaptım tek araba iki aile 4250 km düzdede gitim dağdada aracım benden çok ilgi görüyordu 1985 model olmasına rağmen yer sorsak şu yayla şurası aracı gören bu araçla gidemezsen hiç bir araçla gidemezsin diyordu gelgelelim 2011 tekrar karadeniz turu yaptık standart vitarayla evet aracı gören yanımıza gelip araç hakkında sorusorup aracın methını yapmıyordu ama standart yol lastıkleriye araca bakan gitmez demiyordu ama toyota kadar emin de konuşmuyordu vesselam suzuki ilede aynı yaylaları hatta daha kayalık berbat yollarda çoluk çocuk kullandık arızasız geziyı tamamladık istanbula döndük henüz tıkyok diyeceğim paranız varsa yemine suyuna bakmak(4500cc lpg de olsa 500-600 krş aşağı yakmaz gibime geliyor) bana ağır gelmez parça ve bakım olayında beklerim ustasıda tek olsun kaprısını çekerim derseniz benden önce namı yürüsün herkes bak işte vx 80 bu diye eliyle göstersin başka araç alıp aklınız da hep keşke sorusu kalacaksa vx 80 (artıları kadar eksileride var artı eksi oranı maddı duruma ihtiyaçlara göre çoğalır azalır o kavram farklı tamamen duygusal ;D)kolay gelsin .

sanki ben suzuki sayfalarına doğru yol alıyorum ufak ufak

yaşadıklarımı ve yaşadıklarımızı paylaşmaya devam edeceğiz tabikiii

Suzuki sizi fazlasıylan memnun edecektir, ben oğluma almıştım,benim vx80'i sokmaya kıyamadığım yerlerden çekirge gibi çıkıyordu.Sanayide AKSİYON suzuki servis var(sadece OFFroad araç yapıyorlar) benim yan komşularım..Görüşmenizde fayda vardır, hayırlısı olsun..

yukardaki iki arac için bende ilgilenmiştim ;) ;) ;)

ama şuan 2008 model mitsubishi l200 intense aldım şuanki izlenimlerim gayet olumlu içimde vx 80 e karşı muhakkakki bir uhde kalacak ama aşk evliliği insanı çok yorar herzaman mantıklı olanı yapmak gerekli diyorum ....

murat067' Alıntı:
yukardaki iki arac için bende ilgilenmiştim ;) ;) ;)

ama şuan 2008 model mitsubishi l200 intense aldım şuanki izlenimlerim gayet olumlu içimde vx 80 e karşı muhakkakki bir uhde kalacak ama aşk evliliği insanı çok yorar herzaman mantıklı olanı yapmak gerekli diyorum ....

"aşk evliliği insanı çok yorar herzaman mantıklı olanı yapmak gerekli " BAYILDIM :smiley:
Hayırlı olsun aracınız, kazasız, belasız günlerde kullanın.

sailor06' Alıntı:
"aşk evliliği insanı çok yorar herzaman mantıklı olanı yapmak gerekli " BAYILDIM :smiley:
Hayırlı olsun aracınız, kazasız, belasız günlerde kullanın.

tecrübeyle sabittir :-* :-* :-*

Mantık mutlu etmez ama herzaman insan biraz aşk acısı çekmek de ister hahaha :smiley:

aşk karanlık gecede gökyüzünde parlayan yıldızlardan sadece birtanesini görmektir....
mantıksa sabah olmasını bekleyip güneşi sevmek.... ;)

aşk bir sudur iç iç kudur a kadar gider bu hocam :smiley:

Murat bey aklınıza bir defa vx80 girdimi......

ne yapıp ne ederseniz çıkmaz... Doktor " çaresiz hastalıktır bu hasta sevdigine kavuşmazsa ölür " dermiş... :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,446
Kayıtlı Üye Sayımız
172,102
Kaydolan Son Üyemiz
musti44900

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR