Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 340,814
Bende bir denemek istiyorum Erdek tarafını
Hafta içi salı öğlen çıkıp yola, Perşembe akşamı döneyim diyorum
Orada bir Ant camping var
Sahibinin yapılan yorumlara cevapları çok eğlenceli

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Antcamp güzeldir.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önceden de Ant camping idi sonra bölündü. Diğer yarısı Kapıdağ camping oldu. Seyide Dinç işletiyor. Orası da güzeldir. Cumhuriyet campingdeyim. Burası da güzel. Kesin doktorlara yüzde beş indirim yapıyordur. Çünkü öğretmenlere yapıyor. Ben halimden memnunum gelirseniz bana uğrayın bir çay kahve içelim beraber.

Son düzenleme:

Şuraya bi plaj fotosu ekleştirelim. Ff7ee8e855029fa29dfcf61dd8021f69

Afiyet olsun hocam.
Kamp sakinleşiyor sana tatil yeni başlıyor desene.
Beni haftasonu da aşırı derece rahatsız etmedi, Yine tatilimi yaptım ama bundan sonrası daha sakin olacak...
Haftasonu buraya gelen olursa mutlaka erzakı olsun ki, cumartesi pazar markete bile gitmek zor. Tabii benim önerim.

Teşekkür ederim. Kamp alanı olmasa da karavanı park edip denize girilebilen alan var mıdır? Güzelce Hisar da dahil. Daha önce gezmistiniz sanırsam
Bartın inkumda da kamp alanı var guzelcehisarda da kamp alanı var. 3_4 sene önce inkumda yer bulamayınca güzelce hisari tarif üzere gitmiştim karavanci alanı cadircilarla karışık ve küçük o zamanlar zemin mıcır di vc leri çok pis ama Denizi çok güzel ve sifirdi yani başı yemyeşil orman ve tepelikti saat 10 dan önce güneş tepeden dolayı dogamazdi. Yer çok güzel di inşaallah işletmecisi değişmiştir. Günlük denize gelen araçlar dan 10 TL çadır lardan 20 TL aliyorlardi. Elektrik uyduruk direklere priz koymuşlardı su denizden pompalanan tuzlu suydu.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bartın inkumda da kamp alanı var guzelcehisarda da kamp alanı var. 3_4 sene önce inkumda yer bulamayınca güzelce hisari tarif üzere gitmiştim karavanci alanı cadircilarla karışık ve küçük o zamanlar zemin mıcır di vc leri çok pis ama Denizi çok güzel ve sifirdi yani başı yemyeşil orman ve tepelikti saat 10 dan önce güneş tepeden dolayı dogamazdi. Yer çok güzel di inşaallah işletmecisi değişmiştir. Günlük denize gelen araçlar dan 10 TL çadır lardan 20 TL aliyorlardi. Elektrik uyduruk direklere priz koymuşlardı su denizden pompalanan tuzlu suydu.

Teşekkürler

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Ben de teşekkür ederim efendim.

Bugün Erdek'e markete gittim. Erdek'in içine girmedim. Çok sıcaktı. Kendimi geri kampa zor attım. Kamp yeri bir vaha gibi. Zamanında bu ağaçları dikenlerden allah razı olsun.

İyi full gölge bir yer bulmuşsun Yücel hocam
Şu günlerde aşırı sıcaklar var
Kamp tam dolu olduğunda bu kadar iyi gölgelik bir alan bulmak zor olabilir

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet, Her yerde bu kadar gölge yok. Ben en gölge yerlerden birini seçtim. Solar chargerim iş görmüyor ama olsun nasıl olsa sınırsız ve sonsuz kamp 220'si var.

Arkadaşlar,
Karavan benim çocukluk hayalim ve bunu çok seviyorum. Bugün Ficc üyesi onurlu bir kampçıyım. Bütün hayallerim gerçek oldu. Karavanımla çok mutluyum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR