Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 341,987

Çamlık kampingi bize biraz tanıtırsan seviniriz Yücel hocam
Biraz fotoğraf yada video ile
İyi kamplar.iyi eğlenceler
 


İnternet bağlantısı çok kötü. Fotoğraflı paylaşımları sonra yapabileceğim. Ama Facebook'tan benim profilimden bakabilirsiniz. Oraya atabildim.
Isıtıcı çalıştırabilmek güzel, böylece hem mazot tasarrufu hemde vebasto sesi olmadan uyuyabilmek açısından iyi
Göl kenarında olması da hoş olmuş, sanırım sokağa çıkma yasağından etkilenmiyorsunuz
 






IMG 20201221 160142

Çamlık kampingde/ Nallıhan.
 












Arkadaşlar tam olarak istediğim gibi olan ve davranan biriyim. Her istediğim şey benim kafama göre yaşama anlayışım dahilinde oluyor. Elbette özgürlüğüm ve bağımsızlığım benim için çok önemli. Kimseyi hayatıma karıştırtmam. İstediğimi olurum ve istediğim gibi yaşarım. Benim imzamda da aynen böyle yazıyor. Namertten korkum yoktur.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR



Geri
Üst