Pirinççi - Kemerburgaz Off-Road Gezisi (14 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan feroza34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,648

feroza34

Kamp I
Merhaba Gezenbilir dostları...

Bu haftasonu dostlar ile kemerburgazda toplanıp kahvaltı faslı sonrası ilk etap olan pirinçli merası ve sonrasında belgrat ormanlıarında gezimize devam ettik araçlarımız bir çoğu standart lastikli olunca düz parkurlar tercih edildi öğlen yemek faslı sonrasında su geçişi ile gezimizi sonlandırdık...
Katılımcı olan tüm dostlara ve ağbilerime teşekkürler.
Ayrıca huntercemal abimi kutlarım bizler ile bir arada olmak adına boyada olan aracını emanet alıp gezi sonrası tekrar boyacıya teslim etti.. :smiley:

off roadTry our new player

http://www.dailymotion.com/video/xckpe7

xa7myrqfk3emt0r7t38i.jpg

51m01dzgl84c5fiw5r98.jpg

56xaxnw3nfb4fb39wee.jpg

b58wzb6q41z3xvt9o9jz.jpg

e4zu1ej6laj1krm76gqp.jpg

ca3xnoyxegqmpabh0c.jpg

yb8xysicwww3lxzaf2ot.jpg

3168dy4z7fyojsu0ntyh.jpg

g9ab35jja6e38pskodr.jpg

449k01rotrm73aiw1qxx.jpg

l72oiuccxjssk3meemav.jpg

bqe3a4olxmqv0b7dq8jj.jpg

fhgngg3efts1z0msf6m.jpg

euk52khzgr66vd35m6j.jpg

m9g45z27yggrh2itt08.jpg

ew17suhzm95o6mc9dmvk.jpg

o08jhkhume7vdphh50d5.jpg

pg8agj3rlmw6g3yd8bjn.jpg

dhb0gzyogz71eqozu81r.jpg

iadc4ts4gfbinm6ygefp.jpg

Etiketler

Ynt: Pirinççi - Kemerburgaz Off-Road Gezisi (14 Mart 2010)

Güzel gezi olmuş, görüntüler için teşekkürler.

huntercemal abinin aracının bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum feyz alarak bir araç yapabilme hevesindeyim

Ynt: Pirinççi Kemerburgaz OFF ROAD gezisi....14 Mart 2010

Arkadaşlar güzel gezi olmuş ,en güzelide yiyen bilir kısmı olmuş ,bu sefer detaylı bir yemek işi yapmışsınız ,bende aranızda olmak isterdim bu hafta müsait degildim ,inşallah haftaya diyorum bir gezi yaparız

çok iyi bi gezi olmuş gelemediğime çok üzüldüm ama geç haberim oldu daha doğrusu kaltığımda haberim oldu:D ama gitmiş kadar oldum ellerinize sağlık

Farezo şow gibi olmuş keyifli,bol çamurlu günler dilerim

resimler çekimlerdeki görüntür çok güzel,aranızda olmayı çok isterdim ,inşeallah gelecek sefer gözlerinizden öperim.arkadaşlar ukalalık gibi algılamayın.Ferozaların fotil başlarında ve şaftında gresorluklere gres bastırmayı ihmal etmeyin . hatırlatırım.

Kadir Abi Zuki yerine Niva ile gelmiş.

Niva performansı nasıldı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR