Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10,583
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 628,925
Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Günaydın Arkadaşlar...

Hayırlı sabahlar..hayırlı işler...

Emre bey..gözümüz bundan sonra Opel de olacak..

Etiketler

Artık benimde bir Suzukim yok :( pazar günü Düzce ye verdik..

2013 02 03 1645

sinan54' Alıntı:
Satana da alanada hayırlı olsun

eee şimdi ne var sırada fatih ;)
teşekkürler... şimdi sırada 2 x 2 var abi artık yanlız deilsin beraber takılacaz :smiley: Toyota Corolla 96 1.6 Gli. hep araziyimi aglatacağız birazda asfalt ağlasın ;D

ban yaşlı ve eleğini duvara asmış yaşlı bir adamım ben ağlatsam ağlatsam kendimi ağlatırım ancak :'(

Günaydın Arkadaşlar...

Yagmurlu..puslu bir günden haftanın ortasından herkese merhabaa....Hayırlı işler..

Hayırlı sabahlar, işlerinizde başarılar...

3k dan 5k' ya, 1.6 dan 2.00'a düzden otomatiğe 2004'ten 2005'e( 2004 de olur ;)) geçmeye karar verdim.Takas ,satış devir tahsis, hibe; mantıklı hertürlü teklife açığım. Herhangi bir yere ilan vermedim, dost işi...

Günaydın Dostlar

hayırlı işler

ben hibe olarak kabul edrim ;D ;D ;D

Allah gönlüne göre versin serkan :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.