Şanzıman Kilitlendi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan giosué Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,149

giosué

İzmit Saat Kulesi
Yer
Maşukiye
Abiler series3 109 kasa aracım var series bölümünde ilgilenen olmadıgı için sizlere sormak ıstedım aracın bırseyı yoktu yenıcıkma sazıman takıldı bırkac ay once ancak bıkac gere aracı gerı gerı salarken debrıyaja basarak vıtesteyken aracın kasıldıgını hıssettım ve bıkac kere kıtleyerek durdru vıtes kolunu arazılerı hareket ettıremedım sonra vıteste kaldıgı ıcın zar zor ılerıye hamle yaparak hareket ettırdık bırdaha uzunca bır sure bu sorun olmadı bırdaha da vıteste gerıye salmadım aracı hep bosa aldım ancak dun aksam evın onunde bıraz gerıye salarak calısır vazyıette bosta vıtese takmaya calıstıgım anda yıne aynı sey oldu arac kıtlendı kaldı hala daha hareket ettıremedım debrıyajda bırsorun yok gıbı cunku arac vıtes te kalmıs gıbı debryajdan cekınce stop edıyor ancak ılerlemıyrda oyle ce kaldım ustamı aradım çıft vıtes gecısı olmustur falan dedı ben sizlerede sormak ısterım daha once boyle bırsey duydunuzmu basınıza geldımı ne yapabılırım

Teşekkurler

Kerem

Etiketler
Ynt: Şanzıman Kilitlendi

vites kolu söklüp tüm dişliler boşa alınacak ve tekrar yerine takılacak.çift vitese geçmiştir ve vites kolunun ucu aşınmış olup vitesleri tutmuyordur aynı arızayı tekrarlamaya devam eder.mail adresinizi verin size tamir kataloğunu göndereyim mail olarak pdf

yasakşehir07' Alıntı:
vites kolu söklüp tüm dişliler boşa alınacak ve tekrar yerine takılacak.çift vitese geçmiştir ve vites kolunun ucu aşınmış olup vitesleri tutmuyordur aynı arızayı tekrarlamaya devam eder.mail adresinizi verin size tamir kataloğunu göndereyim mail olarak pdf

Abicim ustanın ve senin de dedığıniz uzre vıtes kolunu kulesını soktum dıslıler aynı hızada duruyo ancak ne mumkun santım oynamıyorlar 8kerem@gmail.com

rica ederim sende ihtiyaç sahiplerine verki herkese faydalı olalım ve paylaşmanın mutluluğunu yaşayalım.sevgilerimle

Abicim bu durum neden oluyor durduk yere anlayamadım geri salmakmı sıkıntı yaratıyo cok sacma degılmı gerı vıtese takmam mı lazımdı yanı

kerem kardeşim işin şakası bir yana yaşından büyük araca sahipsin ondandır diyelim :D geri vitese takarsan daha iyi olur aslında ama aracın boşta olmasının da bir sakıncası yok.sadece eskimiş ondan kaynaklanıyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.