Sapanca Gölü'nde Kamping Kuruluşu - Sucuk Partisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mycamper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,604
Ynt: Sapanca Gölü'nde Kamping Kuruluşu - Sucuk Partisi

Eveeet sevgili Özdal..Kamerayı birikimlerinin ( kültürün) doğrultusunda kullanınca ortaya işte böyle bakışlar , böylesine güzellikler sergileniyor.
Sapancaya gelemediğime değilde sizleri göremediğime üzüldüm..
Sonraki bir buluşmada... hep birlikte umarım..
RÜZGAR

Etiketler

Fotoğraflar için teşekkürler Özdal.

Sn Rüzgar, bu gezide görüşemedik ama umarım bir dahakine görüşürüz.

Sevgiler
Ferhat

Ferhat senin de gözüne sağlık.

Bir kare de Ankara'lı ANAKAMP üyemiz Eren Berberoğlu'ndan (VW T3 Syncro Camper) geldi:

P2160031

Etkinlik arasında yaptığımız Kartepe off-road kaçamağından bir kare.

Çok güzel resimler.Teşekkürler.En yakın zamanda yeni bir organizasyonda buluşup tanışmak ümidiyle.

resimler çok güzel benim gibi yeni başlamak isteyenler için cok heyecanlı.
tüm arkadaşların emeğine sağlık. teşekkürler.

Tatar arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldin.Aradığın kalitede bir ortam bulacağını umuyorum. Resimler bence de çok heyecanlı, sen bir de o ortamın zevkini bilsen...

Kartepe olayı da cidden bambaşkaymış...
Harbiden kaçırmışız ortamı... :'(
Bu koyu kahve syncro Mecit hocamın araç değil mi?
Vinçte yapmış VW ye...
Enfes olmuş...
Ferhat üstadımın araçta hiç geri kalmamış yani...
Helal olsun valla...
2 hafta sonra Şile de offroad yarışları başlıyor...
Ne dersiniz yeni bir buluşma için Anakamp dostlarına da bahane olabilir mi bu?

Zorlu doğa şartlarına rağmen bir araya gelmeyi başaran dostları tebrik ederim. Umarım yakın zamanda yüz yüze tanışmak umuduyla. Bu arada doğuyu görmek ve yaşamak isteyen arkadaşları Van'da misafir etmekten mutluluk duyacağımı belirtmek isterim

sevgili Özdal ve tüm dostlara merhaba

tüm fotografları çeken ve gönderenlere teşekkürler

olası yapılması düşünülen kamp alanının özellikle yabancı karavancılara ve oralardan geçerken bizlere çok güzel ve faydalı olacağı görünüyor umarım gerçekleşir. dünyada göl kenarları ve nehirlerin değerlendirildiği kamp alanlarından bizim de sahip olabilmemiz beni heyecanlandırdı.

Haldun abi merhaba, evet vinç taktım ne yapalım syncrocular olarak ancak kendimizi kurtarmak kendimize kalıyor temkinli ve donanımlı olmakta fayda var bu arada www.syncroturk.org ziyarete değer, göz atarsanız seviniriz.
Yeni bir kampgezide buluşmak üzere

mecit

Ankara'dan merhaba ; Ben M.Oğuz Akıncı
Resimlere bakarken, bu siteyi keşke daha önce kaşfedebilseydimde aranıza katılabilsem demekten kendimi alamıyorum.
Camper'ımı Subat sonunda teslim alabilirsem aranıza katılmayı çok isterim.

Herkese Tekrar Selamlar.

Mecit hocam,

İnan bu gidişle 8. olmaya aday görünüyorum... Yada en azından ilk ona girerim herhalde... :D

Oğuz bey,

Camper almanıza çok sevindim... Özellikleri hakkında bilgi verebilirseniz cidden memnun oluruz...
Sanırım Ankarada yaptırıyorsunuz?

Selam Taiga ;

Camper Ankara'da Fazer Motorkaravanda imal ediliyor. 91 model ChevyVan, Sağlık Bakanlığından alınma bir ambulans.
Başlangıç için yeterli ve ucuz olacağını düşündüm ama tabi Amerikan arabası olması biraz maddi olarak yorarmı bilemiyorum.

Selamlar,

16 Şubat günü yapılan karavan şenliğinde neler oldu kimler ne kazandı kendi yorumumla buna değinmek istedim,

Ben= Şenliğin en kazançlısı herhalde ben oldum ANAKAMP üyeleriyle kısada olsa tanışma fırsatı buldum,

Sally Karavan = Şenlik vesilesi ile firmasının reklamını çok güzel yaptı, herkes den teşekkür aldı, bırakın bu dernek falan ayaklarını için rakınızı, oynatın dansözünüzü anlayışını getirdi.

Kırkpınar Belediyesi= Kırkpınar beldesinin tanıtımı ve arazinin kendisine devri için o soğukta bayağı
uğraş verdi ancak arazinin karayollarından devri için karavancıları değil Başbakanı falan davet etmesi gerekli galiba.

Gazetegez = En azından sapanca dışından kişilere de adını duyurdu.

Kamp Karavan Platformu= Ne yazayım bilemedim, giderken biraz fazla iyimsermişim, Platformcular da yedik içtik afiyet olsun anlayışı vardı, organizasyon zaten platformun değildi ama forumda değerlendirilecekmiş gibi bir izlenimde verilmişti,

ANAKAMP= Varlığını, gerekliliğini, ruhunu gösterdi.

Sayın grappa, değerli görüşlerin için teşekkür ederiz ama bence bir doktora görünsen iyi olur. Zira her şahsın üzerinde çok fazla etkili olamayacağımız, bulunduğu ortamla ilgili geliştirdiği karakteristik bakış açısı bakımından, zor mutlu olan, kolay şikayet eden ve nedense hep haklı olduğunun fazlasıyla altını çizme ihtiyacı hisseden bir yapıya sahipmişsin gibi geliyor bana. Saly Caravan, Kırkpınar Belediyesi, Gazetegez Patagonya'da faaliyet gösteren kuruluşlar değiller. Birçok Anakamp üyesinin sizin gibi düşünmediğine emin olduğumdan içim rahat, daha güzel organizasyonlarda buluşmak dileği ile...

Sayın Esko

Bu siteyi bireysel tartışma ortamına taşıma çabanızı ve okuduğunuzu anlayamamanıza üzüldüm,
üstelik henüz senli benli yazışma samimiyetinede ulaşmadığınızı biliniz.Yazılarımın hiçbirinde dediğiniz kurumlara ve kişilere kötü bir yazı yazmadığım gibi teşekkür ettim okuduklarınızı anlamanız dileği ile.

Sayın grappa, bu nezih siteyi bireysel tartışma ortamına taşıma çabamı da nereden çıkardınız, sadece hiçbir eleştiri yapmadığınız!!! sözü geçen kurumlar ile ilgili haksızlık yaptığınızı düşünüyorum.

Sally Karavan = Şenlik vesilesi ile firmasının reklamını çok güzel yaptı, herkes den teşekkür aldı, bırakın bu dernek falan ayaklarını için rakınızı, oynatın dansözünüzü anlayışını getirdi.

Ticari bir kuruluşun reklam yapmasından daha doğal ne olabilir? Bu kurumdan herhangi biri dernek işleri ile ilgili alay mı etti? Gerçekten böyle birşey varsa bilelim lütfen daha net olunuz. Herkesin eğlence tarzı farklıdır, kısaca "rakı dansöz bana uymadı katılmadım" diyebilirsiniz, başkalarının eğlence tarzı sizi ilgilendirmez.

Kırkpınar Belediyesi= Kırkpınar beldesinin tanıtımı ve arazinin kendisine devri için o soğukta bayağı
uğraş verdi ancak arazinin karayollarından devri için karavancıları değil Başbakanı falan davet etmesi gerekli galiba.

Kırkpınar Belediyesi'nin başbakanla bir işi yok, arazinin bir kamp alanı olarak değerlendirileceğini belediye başkanı söyledi, bildiğiniz başka bir amaç var mı? Lütfen açıkça yazın, biz de bilelim.

Gazetegez = En azından sapanca dışından kişilere de adını duyurdu.

Her gazetenin amacı bu değil midir?

Anakamp organizasyona katılmakla çok iyi etti, gerçekten renk kattı. Ancak bu grup milliyetçiliğini yadırgadım.

Okuduğumu doğru anladığımdan eminim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR