SATILDI - 1986 Model Nissan Patrol

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,947

Etiketler

Sentinel' Alıntı:
Onur araç budur bence:smiley:
01 S40 1.8 / 74 Series - 88' (satılık) / 04 Ibiza 1.4 (satılık)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-1-4-ibiza-ilk-sahibinden-orjinal-71047678/detay/

Fırat bey böyle bir ilanı (Yukarıdaki satılık otomobil ilanı) neden bu başlık altında paylaştığınızı anlayamadım..
Kusura bakmayın ama insanların kafasının karışmaması açısından yukarıda bahsedilen
ilan ile ilgili hiç bir alakamın olmadığını söylemek isterim arkadaşlar.

Satılık 1986 Model Nissan Patrol ilanım hala günceldir.

Murat AYRAL
532 687 64 07

PatrolCat' Alıntı:
Fırat bey böyle bir ilanı (Yukarıdaki satılık otomobil ilanı) neden bu başlık altında paylaştığınızı anlayamadım..
Kusura bakmayın ama insanların kafasının karışmaması açısından yukarıda bahsedilen
ilan ile ilgili hiç bir alakamın olmadığını söylemek isterim arkadaşlar.

Satılık 1986 Model Nissan Patrol ilanım hala günceldir.

Murat AYRAL
532 687 64 07

abi o alttaki iki satır arkadaşın imzası, sen olayı yanlış anlamışsın ;D

"araç budur" derken senin arabandan bahsetmiş bana :smiley:

PrometheusTR' Alıntı:
abi o alttaki iki satır arkadaşın imzası, sen olayı yanlış anlamışsın ;D

"araç budur" derken senin arabandan bahsetmiş bana :smiley:

Tamamdır...Bende ilana bakınca heralde karıştırdığını düşündüm arkadaşın.. :D
sevgiler..

turbo dizeller ile aynımıdır bunun bloğu pistonu segmanı vsvs. , 3.3td turbo dizel patroldeki turboyu alıp üstüne taksak sıkıntı yaratırmı ?

Arkadaşlar ilanım hala günceldir..
Bu arada ilanımın başımda araç ile ilgili tuttuğum günlüğümün linki var..
Buradan tüm bilgilere erişebilirsiniz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

SON KONULAR

Geri