Satılık 1977 model CJ5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jumanji14 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,012

jumanji14

Kamp I
Yer
Bolu
Web
www.boloff.com
1977 model CJ-5
Önler disk Fren
10 cm.flanş
31x11.5x15 maxsis mudzilla lastikler (5 ad.)
Krom jant (Ayrıca 4 ad.sac jantı da verilecektir)
Spor koltuklar
Mp3 çalar
Yazlık yarım sac kapılar da verilecek
Önde 1,5 tonluk vinçcik
İki adet kalorifer
Gezenbilir üyelerine Fiyatım 12500 tl.dir
Detaylı fotolar Sahibinden.com - 17263985 ilan numarası ile görülebilir.
Chavrolet Blazer serileri ile takas düşünebilirim..

100_2720.JPG

Etiketler
Ynt: Satılık 1977 model CJ5

güzel bir araca benziyor,ilgilenenlere kolaylık olsun.

http://www.sahibinden.com/blazer_s-10_veya_k5_ile_takasli_dag_aslani-41WQQaXQQ17263985WQQpXQQdisplayitem

hayırdır irfan aracı satıyomusun ? hayırlı s atışlar sana bayramda o tarafa geleceğim bakarsın denk geliriz boludaki arkadaşlarada selamlarımı iletirsen sevinirim

chala' Alıntı:
güzel bir araca benziyor,ilgilenenlere kolaylık olsun.

http://www.sahibinden.com/blazer_s-10_veya_k5_ile_takasli_dag_aslani-41WQQaXQQ17263985WQQpXQQdisplayitem

Teşekkürler..

Tek araca kaldım Ünal o yüzden satılığa çıkarttım,Chavrolet'lerde de gözüm kaldı :smiley:
Gelirsen bi çayımızı içmeden gitme Bolu'dan :smiley:

hasanfb' Alıntı:
Yapılması gereken çoğu işlem yapılmış...

Önler sonradanmı disk frene çevrildi orjinalimi budur...

77 modellerde kampana diye biliyorum...

Haklısınız Hasan bey,79 modele kadar olanlarda önler kampanadır,bendeki CJ5 Rauf usta tarafından toplanmış,mış diyorum ben toplatmadım :smiley: ,o dönem önler disk fren ve hidrolik direksiyon tadilatları yapılmış..

Volkan kardeşim hayalimiz tahoe ama şimdilik maddi gücüm karşılamaz gibi,yinede chavrolet Blazer serilerinden bir araç denemek istiyorum,bakalım nasip,sayısaldan veya piyangodan bir şeyler çıkarsa Tahoe olur..:D :p

selam arkadaşım bende bu aralar bu tarz bi arac arıyorum ama pek dediğin kadar param yok ama aracınızda takılı olan vincede ihtiyacım yok vinci cıkartıp tekrar bi fiyatlandırma yapabilrmisiniz??? teşekkur ederim

cemy' Alıntı:
selam arkadaşım bende bu aralar bu tarz bi arac arıyorum ama pek dediğin kadar param yok ama aracınızda takılı olan vincede ihtiyacım yok vinci cıkartıp tekrar bi fiyatlandırma yapabilrmisiniz??? teşekkur ederim

Sayın cemy vinç değil vinçcik o :D Bu yüzden fiyat pazarlıksız son fiyatımdır.
Teşekkür ederim ilginiz için.. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR