Satılık 99 Model Grand Vitara 2.5 V6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vedaty Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,430

vedaty

Ana Kamp
Merhaba,

Orijinal kilometresi 312.000,38 bin km önce motor ve alt takım komple yenilendi.Faturaları aracın dosyasında mevcut, ayrıca motor yapım aşamalarını suzuki4x4 site sinden adım adım takip edebilirsiniz.:

6 aylık taşıt vergisi 192,50 TL'dir ve ödenmiştir.

Değişeni yoktur ekspertiz raporu var, tavan hariç 6 parçası boyalıdır.17 Kasım 2014 tarihine kadar vizelidir.Lastikler Bridgestone A/T 1 sene önce takılmıştır.

Ekli dosyalar

• fotoğraf 1.JPG
    fotoğraf 1.JPG
    165.2 KB · Görüntüleme: 245

Etiketler
Ynt: Satılık 99 Model Grand Vitara 2.5 V6

Merhaba

bu araçlardan almak istiyorum ama 2000 vitaraya talep bu kadar çokken 2500 lere niye bu kadar az, bu durum beni tedirgin ediyor ve alacağım araç benim için ilk deneyim olacak

forumlardan tek olumsuz bulabildiğim motorlarının hassas olduğu (nasıldır anlamadım) ve 2 çekerde virajlarda yoldan çıkma meyili

bu konularda bilen yada bilgilendiren olursa sevinirim

hayırlı alışverişler

Ynt: Satılık 99 Model Grand Vitara 2.5 V6

Merhaba,

Hassaslık konusuna katılmıyorum, canavar gibi V6 Suzuki motoru,bakımları düzgün yapıldığı sürece sorun yaşamazsınız.

Virajlarda yoldan çıkma eğilimini de görmedim ,tabii her jeep gibi bunda da yavaş ve dikkatli girmek gerekiyor.

Ben araç bakarken 2000 motorda vardı ben 2500 tercih ettim çok memnunum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR