Satılık Çeki Demirli Stilo 2008 ve Üzeri 4x4 L200 İle Takas Olur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SNOB Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,593

Etiketler
Ynt: Satılık Çeki Demirli Stilo 2008 ve Üzeri 4x4 L200 İle Takas Olur

Arkadaşlar gelin arada buluşun

Ben araba alırken en fazla 13000 verebilirim demiştim satıcı 14000 dedi. Sağolsun sevgili Cihan 13500 de anlaşın 1000 lira için pazarlık olmaz demişti.
iyikide demiş ;D

hoşgörünüze sığınarak yazdım bunları, hata ettimse kusura bakmayın..

Beyefendi 18.000 olur, bu fiyata son derece donanımlı bu özelliklerde bu kadar temiz bir araç bulamazsınız.

İyi akşamlar.İllaki L 200 mü diyorsunuz?Yok mu bunun başka yolu mesala Vitara?

Ben de bu hafta tesadüfen bir arkadaşımda yeni almış olduğu için Stilo'sunu gördüm gerçekten dolu bir araç.Aracı beğendiğim için illaki L200 diye mi o yüzden soruyorum.Teşekkürler.

kedicik' Alıntı:
Ben de bu hafta tesadüfen bir arkadaşımda yeni almış olduğu için Stilo'sunu gördüm gerçekten dolu bir araç.Aracı beğendiğim için illaki L200 diye mi o yüzden soruyorum.Teşekkürler.
Arkadaşım kusura bakma işlerimin yoğunluğu nedeniyle siteye giremedim. Evet bahsettiğin gibi 4*4 L200 veya 4*4 Navara LE ile takas olur. Kampçılık ve avcılık bir arada olunca pikap tarzı araçlar işlevsellik açısından ihtiyacıma ancak cevap verebiliyor. Yoksa aracımı çok seviyorum ve kolay kolay başka bir araçla değiştirmeyi düşünmüyorum. Teklifin için teşekkürler. Geç cevap verdiğim içinde özür dilerim. İyi günler.

Rica ederim.Ben teşekkür ederim.İnşallah istediğiniz gibi bir araç denk gelir.

kedicik' Alıntı:
Rica ederim.Ben teşekkür ederim.İnşallah istediğiniz gibi bir araç denk gelir.
Teşekkür ederim güzel dileğiniz için, inşallah bulurum istediğim gibi bir araç siz dostlarında yarımlarıyla.:smiley:)

SNOB' Alıntı:
Teşekkür ederim güzel dileğiniz için, inşallah bulurum istediğim gibi bir araç siz dostlarında yarımlarıyla.:smiley:)
Merhabalar ne yaptınız, stiliniz duruyor mu?

Bence bunu elinizden çıkarmadan almaya çalışın durum onu gösteriyor ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR