Satılık CJ 5 1980 MODEL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scsukru Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,446

scsukru

sukruoztas@gmail.com
Üst seviye modifiye yaptığım cj 5 aracımı satıyorum. Detaylı bilgi için araya bilirsiniz.
Referans facebook sayfam www.facebook.com/cj5.design
Mail. sukruoztas@gmail.com Gsm 0532 440 38 46

01

02

03

04

05

Etiketler
Ynt: Satılık CJ 5 1980 MODEL

bir süredir sahibinden de görüyorum aracınız gerçektn gösterişli ve güzel hayırlı satışlar

Ynt: Satılık Cj 5 1980 Model

Bu CJ ye istediğiniz fiyat nedir? Birde araç görüntü itibarıyle şahane mekanik durumu nedir? bazı arkadaşlar iki sayfa eklenti yazıyor yükseltme kiti vb. bu araca yapılanlar neler yazabilirmisiniz?

murat690' Alıntı:
Bu CJ ye istediğiniz fiyat nedir? Birde araç görüntü itibarıyle şahane mekanik durumu nedir? bazı arkadaşlar iki sayfa eklenti yazıyor yükseltme kiti vb. bu araca yapılanlar neler yazabilirmisiniz?
Murat Bey daha fazla detaylı bilgi için 05324403846 irtibata geçebilirsiniz..

22 000 TL 1980 MOD 3Ix12.5x15 ASFALT LASTİKLERLE FİYATIDIR... LASTİKLER SIFIRDIR.

25 500 TL 1980 33x12.5x15 (OFF ROAD) LASTİKLERLE FİYATIDIR... LASTİKLER SIFIRDIR.

(FACEBOOK ŞÜKRÜ ÖZTAŞ) Sayfasından daha detaylı bilgi

---------------------------------------

*230 cc 4.2L E MOTOR

*ELEKTRONİK ATEŞLEME

*ORJİNAL; 3 VİTES ŞANZUMAN ,ÖN DİSK FREN ,DENDE KOLU,41-10 AYNA MAHRUTİ

*10 İNÇ CROM JANT, 33

*33x12.5x15 MARSHALL LASTİK

*HİDROLİK DİREKSİYON

*SIFIR MOTOR

*BESTOP TENTE

*ELEKTRİK KESİCİ ŞALTER

*DERİ DÖŞEME (ROBİKON KOLTUK), 1 Adet SIFIR GÜNEŞLİK (BİKİNİ)

*COUNTRY DESİGN ÜRÜNÜ OFFROAD ÖN VE ARKA TAMPON

*FULL KROM AKSESUAR( VİTES GÖĞSÜ,KAPUT MENTEŞESİ,ÖN PANJUR, KAPUT GANCASI,YAN BASAMAKLAR,YAN ETEK ALTLARI

*ORJ DİREKSİYON

*JEEP RUBİCON STEPNE TAŞIYICI

*BESTOP TENTE

*ORJİNAL ÇAMURLUK DODİKLERİ

*ÇİFT EGZOS SİSTEMİ (KROM SPORT SUSTURUCU ÇİFT ÇIKIŞ)

*2 ADET ON, 1 ADET ARKA İKİKİŞİLİK KOLTUK

*WESTİNGHOUSE FREN SİSTEMİ

*DİSK FREN

*ARAÇ KUPA ŞASEDEN AYRILARAK (WURCOLON) YÜKSELTME YAPILMIŞTIR (8.5CM)

Aracinizin gorunus gercekten cok hos. Bir suredir cj aramaktayim satin almak icin. Mekanikten pek anlamiyorum malesef. Aracinizi ne zaman ve nerede gorebilirim?

Firater' Alıntı:
Aracinizin gorunus gercekten cok hos. Bir suredir cj aramaktayim satin almak icin. Mekanikten pek anlamiyorum malesef. Aracinizi ne zaman ve nerede gorebilirim?
GSM... 05324403846 Arayınız... Saygılar.

Aracımın yeni fotoğrafları.... DAHA DETAYLI BU LİNKTE https://www.facebook.com/media/set/?set=a.464235243607883.107721.100000642331931&type=1

01

02

03

04

05

ilgilenenler 0554 395 58 53 ulaşabilir...
aracı geçen sene 13 bine aşağıda ki resimdeki haliyle aldım şuan üstteki hale getirdim ...

28 bin lira aldığım günden sonra, üstüne faturalı masrafım var...

cj 8 sınıfında iddaa ediyorum türkiye'de ilk 3 varsa benim aracım başı çeker...

Eski

dgnmete53' Alıntı:
cj 8 sınıfında iddaa ediyorum türkiye'de ilk 3 varsa benim aracım başı çeker...

öncelikle hayırlı satışlar doğan bey; bu kadar iddalı bir cümlenin arkasından biraz teknik bilgi ve donanımları hakkında bilgi almamız mümkünmüdür?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR