Satılık land dıscovery Güzel fiyata

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKSAKAL92 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,764

AKSAKAL92

ÇANKIRI
Yer
Çankırı
Arkadaşlar. İleride alacağım landın hayallını kurduğum şu dakikalarda guzel bır araba buldum resımlerden gördüğüm kadarıyla temiz gibi fiyatıda piyasaya göre gayet uygun. Ben şu an sadece hayal aşamasında olduğum için niyet edemiyorum ama en azından niyeti olanlara bılgı vereyım dedım. tasiş.gov.tr adresinde araç sorgulamaya giriyosunuz. diyarbakırı seçip aratıyosunuz. gelen araç listesininaşağılarına doğru inerken göreceksiniz 95 model dıscovery 17bin kusur ıhale fıyatı var. fıyat çok yukselmeden alınırsa kdv sı fılan 24-25 e maal olur. ve eğer moturu katırı ıyıyse pıyasaya göre gayet guzel fıyat. Ben artık araştıra araştıra landdan sorumlu devlet bakanı oldum sayılır. Bide Allah ızın verırde bi defender alırsam başbakanmı olurum nolurummm bılmıyorum Herkese çankırıdan saygılar...

Etiketler

Ynt: Satılık land dıscovery Güzel fiyata

Eğer V8 ise 24-25 bine etrafta çok sayıda ve oldukça temiz görünen araçlar var sanki.

Tasişten araç alırken ihale fiyatı üzerinden motor gücüne bağlı olarak ( ki 2000cc dahil ) 100 % e yakın ve üzeri olmak şartı ile vergi veriyorsunuz.buna ilave araç gümrükten çıkmadan en yakın trafik şube tarafından motor mühürleniyor artı masraf + bekleme süresi kadar kira ödüyorsunuz. 22 , 23 e çıkması biraz zor.birde araç ne kadar kullanılabilir durumda :-\ .ancak 2. ihalede satış rakamı %25 - 3. ihaleye kalırsa %50 düşüyor aracın durumuna bağlı olarak 3. ihaleye kalırsa düşünülebilir.iyi günler dilerim.

20 000 e offroad icin full modifiyeli motoru sanzumani sorunsuz discovery 1 aldik arkadasa daha gecen haftalarda v8. 98 model sanirim.
19 000 e onunde vinc ve celik tamponlu, 2000 model discovery 2 v8 aldik gene arkadasa birkac ay once. bu tip ihaleden cikan bir arac en fazla 10-12 civarina maledilirse alinmali yoksa piyasada daha temiz daha uygun cok rahat bulursunuz.

Tasiş'ten çıkan araçların ihale sonuç fiyatı x 2.2 = gerçek fiyat ortaya cıkar,
yani dediğiniz 24-25 gibi bir rakama size kalması mümkün değildir.
bir de onun şahinleri pusuda bekliyordur ;)

Tempus' Alıntı:
19 000 e onunde vinc ve celik tamponlu, 2000 model discovery 2 v8 aldik gene arkadasa birkac ay once. bu tip ihaleden cikan bir arac en fazla 10-12 civarina maledilirse alinmali yoksa piyasada daha temiz daha uygun cok rahat bulursunuz.

valla mı :eek:

şimdi ne derece doğrudur bilemiyorum ama şöyle bir bilgiye ulaştım. Yukarıda bahsettiğim araç abd nin adana serbes bölgede kullandoığı ıraka hibe etmek için gözden çıkardığı bir çok araçtan biriymiş. diplomasiden dolayı uuzn zaman bekleyen araçların satış kararı alındıktan sonra bi çok modelini satmışlar. ikinci hatta 3. ihaleye düşmesi kesin gözüyle bakıyorlar. ilk akdeniz ibrahim beyin yazdığı gibi şahinler ilgilenmediği için ihaleye düşmüş zaten. adamların sölediğine göre hiç ilanı yapılmadan satılan çok araba olduğu halde bu ve bunun gibi bazı araçlar kalmış....zaten dikkat ediyorum tasişte genelde land ilanı çok nadir oluyor. olanlarda ya %70-80 hasarlı oluyor yada çok eski model oluyor. sitede satılan jip tarzı araçların hepsi böyle bunu nıye alan olmadı bilmiyorum

Arkadaşım aracı ben gördüm 3 kapı discovery ve içi boş koltuk falan yok yani iki kişilik boyası falanda çok iyi değil. Vinç yok , bagaj yok bilginize.

servetinsel' Alıntı:
Arkadaşım aracı ben gördüm 3 kapı discovery ve içi boş koltuk falan yok yani iki kişilik boyası falanda çok iyi değil. Vinç yok , bagaj yok bilginize.

3 kapi discovery demi var?

emrahmarti' Alıntı:
Kürşat 5 kapıdan boyut olarak hiç farkı olmayan 3 kapılı bi model.

hic gormemis duymamistim enteresan, ingilterede koyluler filan kapali kasa kamyonet gibi kullansin diye yaptilar heralde, turkiyedede cok fazla olabilecegini sanmiyorum.

3 kapi discovery demi var?

Eskişehir'de 1 adet var sanırım off road gezileri bölümünde görmüştüm.aynı kasa tdi ama 3 kapı.

Daha önceki bir konuşmamızda Yavuz Abi yurtdışında offroad yarışlarında kullanıldığını söylemişti.

landy_1280.jpg

Tempus' Alıntı:
hic gormemis duymamistim enteresan, ingilterede koyluler filan kapali kasa kamyonet gibi kullansin diye yaptilar heralde, turkiyedede cok fazla olabilecegini sanmiyorum.

RRC'nin 3 kapılı modellerini görmüşsündür. Aynı mantıkda. İlk seriler içinde 3 kapılı modeller var. Sonradan üretimini bitirmişler. Camel Trophy'de kullanılan ilk Discolarda 3 kapılı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR