Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 613,909
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Hoşgeldin Ulaş ,
Bu sıcak havada doğa yürüyüşü var mı diyen birileri foruma sökün etmiş ben ne yapayım.?

Etiketler

Soranda kabahat değil Yüksel hanım , sorulan yerde kabahat var.
:smiley:

Mesela Tanışma Platformu (Gezenbilir.com için) bölümünde;

yuxelll' Alıntı:
hosbulduk... benimde sadece cadırım var onun dısında baska gereclerim yok :( benimde toparlamam baya zaman alacak gibi

mesajınız çok hatalı. O bölümde, o mesaja kimse yanıt vermeyecek diye düşünüyorum.
Malzemeler ile ilgili sorularınızı Doğa Yürüyüşü konu başlığı altında ki Teknik Malzeme Soruları bölümüne yazabilir ve daha önce yazılmış soru ile cevaplarımızı okuyabilirsiniz.

Karnı acıkan var mı.?

Biraz kepek ekmeği
KepekliE

Bağcıyı dövmeyi düşünenler içinde ikramımız var;
Ac biber turusu 1

hımm bize biber tursusu
the otherslara ekmek kadayıfı gıbı benım favorı tatlılardan ok. sevılmeyen ınsan olmak böle bişe bagcı gercekten kasınıon annem sen. bak kötüyüm beynıme oksıjen bıle gıtmıo.

Beynine oksijen gitmiyorsa kaşınmam da sorun yok demektir.
Dexter seyretmemi tavsiye eden sen değilmiydin.?

murat bey dexter dizisi benım gıbı sınema asıgı bı ınsanın donum noktası olmustur . bakıs acım degısmıstır basarılıdır. dızı olması benı raatsız etmıstı basta. artı onu tum doga severlere önermiştim. ama kızlar korkuo nedense kızları anlamak zor:smiley:))

2-3 kan sahnesinden mi korkuyor kızlar.
Cıkkkkk.
Delikanlı kızlardan (!) bunu beklemezdim. ;D ;D

ben benım kankamla ızleyemedım yaa kız ödlek bakamıo. ben ızlerım annem bana bişe olmuo kızların ruyasına gırıomus. bünye meselesi

1232

İyi haftalar arkadaşlar ,
Pazartesi görüşmek üzere ,
Fatihciğim unutma yarın Geocaching kutusu bulacaktın. Fotoğraflayarak hemde.
Şimdiden başarılar.

neler oluyor burada ya. Yeni gelenler benim ekmek kadayifima bile laf soyluyor. Aman alin sizin olsun kadayif, ben biberi yerim ;D ;D ;D ;D Neyse bu haftasonu da biraz dinlenip kagit falan okuyalim da, haftaya biraz yururuz ;)
Neyse ben haftasonu nobetindeyim. Sorunu olan olursa buradayim... :smiley:

murat bey dıılmı biber tursusu ikram eden
sızle bı derdım yoktu neyse kavga etmıcem bünyeme bıle laf söylenmiş. ayıp oluo alırım anahtarınızı ya ama benne urasılmasın asabıyım yaa ıdare edın dedık ıı ki.

evet fatih beyler ı am on duty. cok sıkıcı bı cuma gecırıom tarıhe gececek:smiley:))
artı sizede tavsıye etcem dexter izleyın her derde deva :smiley:)ok?

Neler olmuş burada, iki gün uzak kaldık. Kızgınlar sarmış bünyeyi. Sizi şöyle bir doğaya alalım ya. Bir toprağa basın, bünye versin elektriği. :smiley: Ayrıca tamam ekmek kadayıfı da sizin olsun biber turşusu da, hatta jalapenosu da :smiley:
Neyse haftasonu nöbetçisinden saygılar, selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR