Şile Gezisi (15 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kursadgolf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,017

kursadgolf

Kamp I
Yer
istanbul
merhabalar
dün her zamanki gibi arkadaşlarımla toplanıp şile de kurtlarımızı döktük
bu seferki zemin bol bol çamurluydu ama nafile :smiley:
sanırım daha öncesinden yarış yapılmış bir parkurdu bide dünkü yağmurun etkisi ile çamur kendini iyicene koyverdi
çamurlu yerleri geçtikten sonra sahile inip birazda kumun tadını çıkardık ama çamur kadar heycan verici değildi ;D
upload ettiğim resimleri yolluyorum devamı var..
iyi formlar

Etiketler

Ynt: Şile Gezisi (15 Mart 2009)

Dodge lar cok mukemmel ellinize saglik daha once hic gormedim desem yalan olmaz cok hosuma gitti.Hayranlikla baktim rica etsem dodge larla ilglili resim veya link verebilirmisiniz.Hic dodgeleri boyle arazide dusunmediydim .Ben defender lara bayiliyorum ama dodge lari gorunce helede boyle modifiyeli kendimi alamadim tekrar ellerinize saglik Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin yolunuz acik olsun

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=26196.0
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=24569.0
bunlarda diğer gezilerimiz buradan da inceleyebilirsiniz
teşekkür ederim ilginizden dolayı
allah razı olsun

çok güzel bir gezi olmuş,dodge'ları görmek iyi geldi.
paylaşım için teşekkürler

ewt gezimiz güzel ve eğlenceli geçti
dodgeler yazılan yorumlaragöre herkeze iyi geliyor ne mutlu bana ve diğer arkadaşlarıma
ben teşekkür ederim :smiley:

Dodge lar yine iş başında...Mükemmelsiniz arkadaşlar...

Bize bu keyifi yaşattığınız için teşekkürler.

Nice çamurlu günlere,kazasız,belasız...

Arazi araçlarına olan hayranlığımın temelinde dodge yatıyor.ilk tecrubemizi dodge ile yaşamıştık.onları böyle güzel görmek çok hoş ellerinize sağlık.

dodgeleri bu hale getirmek kimin aklına geldiyse helal olsun güzel işçilk olmuş ve dodgelere de çok yakışmış görüldüğü kadarıyla da çamurda gayet iyi performans veriyor. boool çamurlu günler size

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR