Şişme yatak hakkında?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinanaksu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,237

Etiketler
Ynt: Şişme yatak hakkında?

vallaha yalan olmasın ben yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum hiç sorun çıkmadı sürekli marka telaffuz ediyoruz bu bana çok doğru gelmiyor ama yiğidi öldür hakkını yeme adamlar hem en uygun fiyata hemde iyi malzeme kullanmış lar ben teklileri 13,90 tl ye çift kişiliği 19,90 tl ye çift katlı çift kişişliği (220 volt pompası üzerinde takılı olanı) 79 tl ye almıştım tabi bunları indirim de aldım eğer etrafınızda metro kipa praktiker gibi marketler varsa bakmanızı öneririm ben metrodan almıştım

evet arkadaşlar bahsettigim urunun konusunu açtim ve konuya fotograflarini yukledim
bu linkten bakabilirsiniz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86836.msg1123200#msg1123200

Merhaba intex marka olanın çift kişilik olanındna izmir metrodan alımıştım ozaman kampanyası vardı 40tl idi. Rahat tavsiye ederim pompa ile şişirmek bayağı bir yoruyor . Hava popmanız varsa araç için yada evde anında şişirebilirsiniz.

arkadaşlar müjde praktikerde kampanya başlamış gerçi benim ihtiyacım kalmadı ama ihtiyacı olanlar için yanlış bilmiyorsam internet üzerinden de alabilirsiniz aşağıda el ilanıda mevcut şu an güncel kampanyası

artsanatyildiz' Alıntı:
arkadaşlar müjde praktikerde kampanya başlamış gerçi benim ihtiyacım kalmadı ama ihtiyacı olanlar için yanlış bilmiyorsam internet üzerinden de alabilirsiniz aşağıda el ilanıda mevcut şu an güncel kampanyası
koydugunuz resim malesef gorunmuyor

arkadaşlar resim yüklenmiyor bir anlam veremedim sizlere linkleri atıyorum takip edin

http://www.praktiker.com.tr/diger-kamp-malzemeleri/hava-yatagi-blue-downy-airbed-queen/165240

http://www.praktiker.com.tr/diger-kamp-malzemeleri/jr.twin-hava-yatagi/148878

arkadaşlar bende o resimlerdeki şişme yataktan aldım yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum yaz kampları için ideal bir yatak ama en son geçen sene bolu daki gezenbilir festivalinde kullandım havada biraz soğuktu yatak tam bir buz makinesine dönüştü üstünde yattım ama dondum içindeki hava dışardaki havadan bile soğuktu yatak bir türlü ısınmadı ben rahat olur diye mat yerine şişme yatak tercih etmiştim ama üşüyünce yataktan mata geçtim benimki bir tavsiye soğuk havada kullanmayın

Ynt: Şişme Yatak Hakkında?

En alta mat sonra şişme yatak üstede polar bir çarşaf serdinmi fırın gibi yatarsınız denenmiştir.

arastuna' Alıntı:
En alta mat sonra şişme yatak üstede polar bir çarşaf serdinmi fırın gibi yatarsınız denenmiştir.

Şişme yatağı genel olarak kış kamplarında kullanan herkes yatağın dondurduğunu söylüyorlar, kaç derece soğuk havada kullandınız acaba.. ::smiley:

yedigöllerde zemine mat sermeden kullandım soğuktan resmen böbreklerim çürüdü. mat baya fark ettiriyor. üzerinede battaniye sermeden yatmak imkansız zaten.bu gibi yapışıyor.

ama geçen hafta çamkoruda 5 derecede kullandık ailecek üşümedik. alt zemine mat +yatak+ polar battaniye+ -18 uyku tulumu ;) gayet konforlu oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR