Su'daki Yansımalar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 403
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,490

Etiketler
Ynt: Su'daki Yansımalar

Levent bey öncelikle size teşekkür ederim insanın içini okşuyor bu resimler ama tabiki Esra hanımı unutmamak lazım onunun kinler başka güzel emek harcanıp çekilmiş doğru hava seçimi ve güzel bir açı yakalamış elinize sağlık ;)

Daha önce başka bir başlıkta yayınlanmış bir fotoğrafım: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=29984.0
Çanköy(Kınık-İzmir) ile Kınık arası. (Bunca güzelden sonra... :D)

Cavid Sezen

[attachment=1]

Akh abozk knk 138

Evet gerçekten güzel kareler insanı alıp götürüyor.Emeğinize vede yeteneğinize sağlık.

Yanlış anlaşılmasın ama bana göre Cavid bey'in resmi on numara ışığın gelişindeki yansıma ve doygunluk tek kelime ile harika,ellerinize sağlık Cavid bey saygılar.

Arkadaşlar;

Fotoğraf çekmeyi severim ama bu işten pek anlamam; çok çalışmam gerek çok...

Cavid Sezen

Beğeninize teşekkürler :smiley:

Bir iki tane daha fotoğrafımı ekleyeyim o zaman :smiley:

Gezenbilir Geleneksel Ramazan Gece Fotoğrafı gezimizde çekmiştim.. Eylül 2008.. İstanbul..

gece-fotograf-13-09-2008-45.jpg

gece-fotograf-13-09-2008-46.jpg

gece-fotograf-13-09-2008-68.jpg

Gezenbilir Düzce Topuk Yaylası Festivalimizde.. Haziran 2009

GZB-Festival2-Haziran-2009-2%7E0.jpg

GZB-Festival2-Haziran-2009-3%7E0.jpg

Of of of
Mıllette ne hunerler var
kıskanmıyorsan...... eh işte ne olayım.

Ama guzel resımlere bakmaktan zevk alıyorum
(bu bır işe yarar mı ?)

Mehmet ağbi karavan bitsin sende fotoğrafcı olursun merak etme, gezerken çok güzel manzaralar yakalayacağına eminim

Bizleri bu dünyada Cennetin fragmanlarını fotoğrafları ile sunan sayın Levend bey,Cem bey,Sami bey Cavid bey ve Esra hanıma teşekkürlerimi ifade etmek istiyor; ve oralarda tabiat ile sessizlik içinde yaşamayı arzu ediyorum.Modern şehirlerde cehennemi yaşıyoruz hep felaket ile iç içe.İnsanoğlu farkında ama yapabileceği çok şey yok.Bu güzellikler insanı ferahlatıyor.Çok yoksun kalmışız çok...Sanki narkoz yemişiz de kendimize gelemiyoruz.Açıkçası fotoğraflar beni ŞOK etti.Gözlerimden beynime oksijen gitti sanırım.Paylaşımlarınız doğasever insanları mutlu etmiştir .Çalışmalarınızda başarılar.SEVGİ ve SAYGILAR.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR