suzuı vitara 96 model için stepne kapağı arıyorum.......

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AV83 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,543

AV83

Ana Kamp
Yer
ORDU
sıfır yada 2. el olabilir

Fotoraf0426

Etiketler
Ynt: suzuı vitara 96 model için stepne kapağı arıyorum.......

Aksiyon Suzuki servis
Murat usta
0212 286 46 76
Ellerinde var konuşun isterseniz

bendede 96 vitara var bende arıyorum eğer fazla bulursanız benimde ihtiyacım var.

aradım fiyat çok tuzlu geldi 200tl çıkmadan para istiyo araştıracam biraz daha bakalımm.

vinil deri yaptıracm daha düşük maliyet hem üzerinede SUZUKI TEAM DISCOVERS 4WD YAZDIRDIM MI TAMAM EN BASİTİ 100 TLDEN AZ PARAYA MAL EDERİM Bİ ARKADAŞDANN BİLGİ ALDIM SİZE YİNE DE BİLGİ PAYlaşımında olduğunuz için teşekkürler....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.