Trial Etabına Off-Road Gezisi Hazırlığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan navaraextreme Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,617

Etiketler
Ynt: Trial Etabına Off-Road Gezisi Hazırlığı

Orkun abi KRALLARIN gezisinden sonra bi triial yaparız ;D

jeep' Alıntı:
yanınıza bir kaç tane defender filan alın da zevki çıksın gezinin ;D ( yeter yaw. konuşma konuşma dilim şişti)

Göktuğ kardeşim uygun olduğumuz bir zamanda belki senin oralara geliriz, bende calısan ama yolda kalmayan bir CJ ile Defender i denemiş olurum :smiley:

Öncelikle yazdıklarımdan alınacaksanız cevap yazmam. Sonrasında ise bize bulaşmayın standart araçlarınızla derim. Trial etabı denince aklıma ancak 90 lık deli modifiye edilmiş bir defender ile girebileceğiniz fikri oluştu zaten öyle bir defender da cj lere benziyor nedense ;D. Ama Türkiye de yok sanırım. Çünkü standartın standardını yapma konusunda üstünüze yok. Şöyle bir araştır bakalım Garaj bölümünde kaç defender var neler yapmışlar olmadı CJ lere bak kaç tane neler neler yapmışlar. Fazla söze gerek yok. Uzun yol konusuna gelirsek. Dizel megane var 130 krş yakıyor. Ne işim cj ile ne işim var defender ile.

önder bugün atideydim gördüm arabanı herkes oradaydı neredeyse keyifli vakit geçirdik gayet güzel oluyo güle güle kullan

yaaa bi ben göremedim ;D ;D ;D ;D

yarını iple çekiyorum :D :D :D

bakalım bizim ufaklık nasıl oluyor :D :D

umut fazla bişey yok

ön-arka tampon, ön-arka dif koruyucu, ana şanzıman koruyucu, rock slider, sepet vs....

ophta da yarın oralarda olacaktı. Beraber mi geliyosunuz yoksa...

Kardeşim Ophtayı da jeep ci yaptınız :smiley::smiley::smiley: Ailemize bir de jeep katılmış oldu. Hem jeep hem de land barındıran bir aile olduk...

Siz Jeep çi Atinizin yanına giderken, ben de büyük ihtimalle land çi Hüseyin'in yanına gideceğim yarın ...:smiley:

concrete' Alıntı:
Kardeşim Ophtayı da jeep ci yaptınız :smiley::smiley::smiley: Ailemize bir de jeep katılmış oldu. Hem jeep hem de land barındıran bir aile olduk...

Siz Jeep çi Atinizin yanına giderken, ben de büyük ihtimalle land çi Hüseyin'in yanına gideceğim yarın ...:smiley:

Ophta doğru yolda sıra sizde ;D ;D ;D ;D

şaka bir yana mozaik olmak en iyisi ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.