Tüm Araçlar için Şnorkel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karakoosh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 642
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,816

Etiketler

Ynt: Tüm Araçlar için Şnorkel

merhaba,şnorkel dün elime geçti,tek kelimeyle mükemmel diyebilirim.gelir gelmez montajını yaptım üstüne çok şık durdu teşekkür ederim ilgine ve alakana dostum.en kısa sürede resimlerini paylaşıcam sizlerle.aracımı satmayı düşünüyordum nerdeyse vazgecicem sanırtım bu gidişle:smiley:

Önder Bey selamlar;
aracımız 94 defender v8, td5 şnorkeli uydurmayı düşünüyoruz. Daha önce bir firmadan getirttiğimiz safari tipi şnorkelde çıkan bir problemden ötürü ürünü iade ettik. Sorun rengiyle ilgiliydi, şöyle ki; şnorkelin gövdesi parlak siyah kafa kısmı mat ve koyu gri çıktı ve firma ürünlerin genelinin böyle olduğunu söyledi. Öncelikle bilgilenmek açısından bu konuda elinizdeki SLRDE5A SS575HF kodlu üründe böyle bi problem varmı öğrenebilirmiyim? tercihim öncelikle ürünün mat siyah olması eğer yoksa komple siyah olsun yeterli:smiley:
Çabalarınız ve ilginiz için teşekkürler...

Önder bey merhabalar 2005 L 200 magnum için şnorkel varmı yoksa temin etme imkanınız varmı saygılar.

kuzeybaris' Alıntı:
Önder Bey selamlar;
aracımız 94 defender v8, td5 şnorkeli uydurmayı düşünüyoruz. Daha önce bir firmadan getirttiğimiz safari tipi şnorkelde çıkan bir problemden ötürü ürünü iade ettik. Sorun rengiyle ilgiliydi, şöyle ki; şnorkelin gövdesi parlak siyah kafa kısmı mat ve koyu gri çıktı ve firma ürünlerin genelinin böyle olduğunu söyledi. Öncelikle bilgilenmek açısından bu konuda elinizdeki SLRDE5A SS575HF kodlu üründe böyle bi problem varmı öğrenebilirmiyim? tercihim öncelikle ürünün mat siyah olması eğer yoksa komple siyah olsun yeterli:smiley:
Çabalarınız ve ilginiz için teşekkürler...

merhabalar , bizim snorkeller siyah ama genede bir daha detaylı bakarım .kafası falan aynı malzemeden ve aynı renk kendi aracıma taktım dediğiniz gibi bir fark olsa gözüme çarpardı herhalde.

TUĞRUL' Alıntı:
Önder bey merhabalar 2005 L 200 magnum için şnorkel varmı yoksa temin etme imkanınız varmı saygılar.

merhabalar l200 magnum için snorkel yok bir arkadaşımızda istemişti üreticisininde üretim bandında yok , bunları birbirine uydurmakta çok zor ,

henüz aracımın resimlerini çekip koyamadım ama alıcak olan arkadaşlara tavsiye ederim çok kaliteli ürün kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.

Grand cherokee zj için şnorkeli direkt kapalı hava filtresine bağlayıp hava filtre kazanını iptal ettim...

...............

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

DSC00414 20110812

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR