Üye Grupları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,316

Etiketler
Ynt: Üye Grupları

ilk mesajım gezenbilir ailesine hayırlı uğurlu olsun 14 euroya sahibinden satılık 90 defander var sahibiyle konuştum 30 milyara satarsa alcam satmazsa temiz 90 orjinal ingiliz defander bulana kadar arıcam ve aradığım diğer araç 1996 hilux 2,8 arıyorum ikisinden birini alacam hiç frketmez % 49 hilux % 51 defander ağırlığım iki adet aracım var ford fiasta 2007 ve toyota yaris 2007 araya bol çamulu 4x4 eksik

Gezenbilir Forum sayfalarına hoşgeldiniz.

İyi Paylaşımlarda buluşmak dileği ile.

güzel bir paylaşım

bu paylaşımınız yenı gelen bırı olarak bilgilenmeme ve ogrenmeme yardımcı oldu

nice paylaşımlara

düşünceniz ve uygulamanız çok doğru sedat bey.malumunuz bende bu sitede yeniyim.inşallah bende başarabilirim

IYI GUNLER SEDAT BEY
BENIM SORUNUM SU SITENIZE YENI KATILDIM.UYELERIN PROFILLERINI GOREBILIYORUM FAKAT BIR KAC TANE MESAJ YAZIP BAZI ARKADASLARA BIR SEYLER DANISTIM.FAKAT HIC BIR CEVAP ALAMADIM.ACABA SITENIZIN KURALLARI YUZUNDENMI CEVAP ALAMIYORUM? YOKSA DANISTIGIM KISILERIN ILGISIZLIGIMI?YOKSA BENMI BAZI SEYLERI EKSIK YAPTIM.? CEVAPLARSANIZ MEMNUN OLURUM.
SAYGILARIMLA.

Merhaba,

İlgisizlik demeyelim de, forum gibi bilgiden herkesin faydalanması için ortak paylaşımların yapıldığı bir ortamda özelden tek tek bilgi paylaşımı yapmak hem verimsiz hem de daha yorucu olduğu için cevap veril(e)miyor olabilir. Hatta bir çok kişi kendilerine sürekli özel mesajla soru sorulduğu için mesajlarına bak(a)mıyor bile.

Özel mesajla sormak yerine forumlarda sorarsanız hem konusunun uzmanı bir çok kişiden cevap alabilirsiniz, hem de sorduğunuz sorulara verilen cevaplardan başkaları da faydalanmış olur

Sağlıcakla,

Merhabalar,
Aralık 2017' de Karavan aldık ve sitede çok faydalı bilgiler bulduk. Sitedeki yazılar sayesinde Karavanı öğrendik, Karavancı olduk. Herkese en içten teşekkürler...