VW LT 31 Westfalia Karavanımız " BEYAZ MARTI "

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,714
Bütün köşe bucaklara tam bakamadım Yusuf bey.. :D dikkat etmek lazım ;D .
Zaten bizi çeken tarafı da bu idi.Orijinal olması.
Birde ..araç ülkemize girişte sanırım hibe olarak girmiş.İçişleri bakanlıgına verilmiş.Ruhsatsız kullanmışlar onca yıl..Ama bütün evrakları da tammış..ilk anda..minibüs ruhsatlı olucak denildi.Nevzat beyle ,ilgili arkadaşı konuşturdum.Soruşturuldu..Evraklarda karavan girişi oldugu için mecburen ruhsatı da öyle çıkartıp verecekler..Bekliyorum bakalım karavan ruhsatımızı..

Yusuf Aybek' Alıntı:
İsmail abi araç o kadar orjinal yapılmışki her boşluk değerlendirilmiş güzel bir kompozisyon oluşturulmuş burasıda böyle kalsın diye bir baştan salma yok herşey yerli yerinde ve çokca bölme dolap var balistikciler içeride birşeyler unutmuş olmasınlar iyi bakın ;D

Etiketler
İnşallah Levent bey..

buralpdi' Alıntı:
güle güle kullanın martı yere hiç konmasın hep seyahatta görelim :smiley:
gerçekten orjinal bir araçmış, forumdan bir arkadaşımıza nasip olmasıda ayrıca mutluluk verici

Teşekkürler Serkancıgım..sana da nasip olur inşallah.

offroad bırakılır mı ? .Her ikisinede devammm.....

Dikkat edersen offroad mevsimi ile karavan mevsimi genelde aynı degil..Bu yaz iyi bir seyahat bizi bekliyor.

serkan şen' Alıntı:
İsmail Abi hayırlı olsun..

Offroad dan sakin bir hayata geçiş var gibi geldi bana?

Yada uzun bir tura hazırlık...hangisi acaba?

Gerçekten çok temiz, pırıl pırıl, şıkır şıkır bir araç almışsınız. Herkesin kıskandığı kadar var. Kendi adıma kıskanmadım dersem yalan söylemiş olurum. Biz hala imalatla uğraşırken siz kendinizi hemen yollar vurma imkanına kavuştunuz. Nazarımız değmesin, bir nazar boncuğu takmayı ihmal etmeyin. Hayırlı ve uğurlu olsun. Kazasız, belasız keyifle geziler diliyorum.

Bu arada, ismi de çok yakışmış.

Çok teşekkürler Bekir bey..
ilk işim nazarlık takmak olacak..İyi niyetli kıskanmalardan zarar gelmez..Esas...digerlerinden korkmak lazım.. ;D

TA2RX' Alıntı:
Gerçekten çok temiz, pırıl pırıl, şıkır şıkır bir araç almışsınız. Herkesin kıskandığı kadar var. Kendi adıma kıskanmadım dersem yalan söylemiş olurum. Biz hala imalatla uğraşırken siz kendinizi hemen yollar vurma imkanına kavuştunuz. Nazarımız değmesin, bir nazar boncuğu takmayı ihmal etmeyin. Hayırlı ve uğurlu olsun. Kazasız, belasız keyifle geziler diliyorum.

Bu arada, ismi de çok yakışmış.

Çok teşekkürler Nihat bey..kısmet buna imiş..

Yoksa kesin kafama koymuştum..Bu hafta Citroen Jumper alıyordum..Aracı alıp bu hafta içini döşetmeye verecektim....

zaloğlu' Alıntı:
İsmail bey hayırlı olsun.
Beraberliğinizde mutlu sağlıklı yıllar dilerim.

Hakan bey teşekkür ederim...

sanırım sizde de T3 araç var.
2.4 TDİ motor un degerleri hakkında ..iyi kötü yönlerini..bakımlarını nerede yaptırtıyorsunuz..bilgi verir misiniz.

aslanahmet' Alıntı:
İsmail Bey, çok güzel bir motokaravan almışsınız. Hayırlı olsun. Güzel gezilerde güle güle kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

SON KONULAR

Geri