Yakın Zamanda İstanbul Civarında Aracını Kaporta Boyaya Sokan Var Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,553

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Yer
Bursa
Merhaba , son zamanlarda İstanbul civarında aracını kaporta ve boyaya sokan var mı acaba güncel fiyatlar ne alemde öğrenmem lazım ona göre bütçe ayarlamam gerek. Varsa şu ara kaporta boya yaptıran masraf ne oldu ve nerede yaptırdı yazabilirse sevinirim

Etiketler
Ynt: Yakın Zamanda İstanbul Civarında Aracını Kaporta Boyaya Sokan Var Mı?

onat' Alıntı:
Merhaba , son zamanlarda İstanbul civarında aracını kaporta ve boyaya sokan var mı acaba güncel fiyatlar ne alemde öğrenmem lazım ona göre bütçe ayarlamam gerek. Varsa şu ara kaporta boya yaptıran masraf ne oldu ve nerede yaptırdı yazabilirse sevinirim

Bizonu satmayaydın iyidi

v8 virüsü girdi bi kere kana rahat duramadım :p

çift kabin mi yoksa sw mi topluyorsun

Simdilik belli degil ama 2gune belli olur 130 daha yakindi ama olaylar farkli gelisti suan 110 bakiyoruz

bencede 110 daha hoş olur gezilerde falan daha rahat ve komforlu olabileceğini düşünüyorum... çift kabin araçla o kadar uzun yol arkada oturanlar için sabit koltuklardan dolayı bir yerden sonra sıkıntı olur herhalde...

İzmirde olsaydın seve seve yardımcı olurdum... boyacı bir arkadaş vardı üzmeden hallettirirdik işini

Eyvallah abi sagolasin bakalim ne olucak masraf renge falanda karar veremedim daha zaten eger guzel bi kaportaci olursa parlak boyatabilirim yoksa mat yapicam cunku aluminyum parlak olunca dalgali dalgali hos durmuyo bakalim hersey kaportaciya bagli :smiley:

lıne x diye bir boya var bir defenderi fuara hazırlamışlardı tank gibi bir araba yapmışlar googleden aratıp bakabilirsin resim atmayı daha beceremedim :smiley: line x defender yazarsan çıkıyor çift kabin 130 luk ama boyası çok güzel birde çok güzel camlar için kafes tasarlamışlar bir incele derim :smiley:

Yerleri bizim eve 10dak mesafede 2500lira fiyat verdiler oda gündemde :smiley:

ben çok beğendim o boyayı o 130 luk defenderin rengide çok hoştu aracı komple boyatmayı göze alırsam istanbula aracı getirip bırakmayı düşünüyorum boya için ki başka bir renk yada boyayı düşünmezdim bu arada birde mat beyaz yapıyorlar senin araca mat beyaz da çok hoş olur.

önceki araçta beyazdı ya o yüzden değişiklik olsun istiyorum muhtemelen linex olucak önce bi kaporta işleri hallolsunda sonra gidip vericem boyaya

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR