Yeni 1 Soru 1 Cevap

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,640
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 118,183

Etiketler
Ynt: Yeni 1 Soru 1 Cevap

papanın vurulduğu araç mı yoksa(marka olarak) tofaş taki amcalar görmemişmi bu ürünü burdada üretilmezmiydi acaba

2004 FIATpm

ufuk28' Alıntı:
Aracın arkasında daire içine alınmış bir bey var, belkide onu sormuştu
gezenbilir üyemiymiş beyfendi:smiley: yalnız bu gugıl hazretlerinin bilmediği bişi yok amcanın adıda sminovski draganmış.eğer bildimse yıldızlı peki yi isterim

70 80 arası magiruslar piyasayı ele geçirinceye kadar dolmuş yükümüzü çok çekmişti bunlar.takviyeli ve 4 çeker olanlarıda vardı.bunlarla yolculuk yapmış olanlar hatırlar.genç arkadaşlar belki sadece resim olarak görmüştür.

Bus

doğrudur.bide deve si vardı .deve reno. kambur olduğundanmı 30 kişi filan istanbul rampalarını banamısın demeden çıktığındanmı

Fotoğraftakilerede domuz burun derdik, aracın burun yapısı daraldığından şoför oturduğunda direksiyon sağda kalırdı :smiley:

ben 6 . 7 yaşların da küçükköy hattın da iki tane vardı çok alardım bekliyelim de bu araçlara binelim diye ....olsagine binmek isterdim......otomobil müzelerimiz var butarz araçların oldugu biryer varmı bilen...

deve reno diyolardı abilerimiz takviyeli filandı yoksa çıkamazdı bazı yokuşları tıklım tıkış yolcuyla.
karavancı arkadaşların bi konu başlığında sordum saviemden karavan yapan birirne izmirde var kesilip kamyonet yapılan bile var hatta demişti.halk araçları pek girmiyor müzelereileyland otobüs varmı mesela yada treleybüs koç müzesinde denizaltı bile var ama rahmi bey halk taşıtlarına ilgi duymamış biriktirirken sanırım

Eskiden İETT müzesi vardı, 1990'ların sonlarında kapandı diye hatırlıyorum, ama eğer duruyorsa orada görülebilir Leyland, troleybüs yada diğerleri

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR