Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cebocan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 139,482

Etiketler
Ynt: Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper

güzel olmuş güzel kamplarda kullanman dileğiyle

Gayet kullanışlı olmuş, hatta çadırın araca temas eden düşey kısımlarınada piyasada bolca bulunan hap boyutunda neodyum mıknatıslar dikilirse rüzgarlı havalarda dahi sapasağlam durur.

Gökhan bey, Alpaslan beyin söylediğine ilave olarak, sonuçta dışarıda rüzgara maruz kalarak kullanacağınız ocağınızda, sönünce gaz akımı kesilmiyorsa, çekmece tabanına birkaç delik açmanız, gereksiz ve tehlike kaynağı gazın tahliyesi için daha uygun olabilir diyecektim. :smiley:

EvliyaCelebi2' Alıntı:
Gökhan bey, Alpaslan beyin söylediğine ilave olarak, sonuçta dışarıda rüzgara maruz kalarak kullanacağınız ocağınızda, sönünce gaz akımı kesilmiyorsa, çekmece tabanına birkaç delik açmanız, gereksiz ve tehlike kaynağı gazın tahliyesi için daha uygun olabilir diyecektim. :smiley:
Aslında butan ocağı yerinde kulanmıyorum çoğunlukla dışarıda masa üstünde kullanıyoruz. Uyarınız iç teşekkürler

Elinize sağlık çok güzel ve işlevsel. Allah gönlünüzdeki gibi olanı da nasip etsin.

kullanışlı gorunuyor ve avrupai bir görünüm var

düzgün bir fotoğraf çekimi olsa katolog için yeterli :D

fazlasıyla ilgimi çekti ve fazlasıyla heves ettiğimi söyleyebilirim . Üniversite öğrencisi olduğum için en ideal araç olarak Doblo görüyorum . Şehir içi kullanımının da rahat olması önemli . İnşallah ben de bu karavan hayalime micro olsa da sizlerin yapmış olduğunuz tarzda başlarım bi an önce ::smiley: ::smiley:

semih_ali' Alıntı:
fazlasıyla ilgimi çekti ve fazlasıyla heves ettiğimi söyleyebilirim . Üniversite öğrencisi olduğum için en ideal araç olarak Doblo görüyorum . Şehir içi kullanımının da rahat olması önemli . İnşallah ben de bu karavan hayalime micro olsa da sizlerin yapmış olduğunuz tarzda başlarım bi an önce ::smiley: ::smiley:
inşallah sizde isteğinize kavuşursunuz.

cebocan' Alıntı:
inşallah sizde isteğinize kavuşursunuz.

peki bu doblolara tabi eski modelleri panelvan alıp içini dizayn ettikten sonra karavan ruhsatı alabiliyor muyuz

semih_ali' Alıntı:
peki bu doblolara tabi eski modelleri panelvan alıp içini dizayn ettikten sonra karavan ruhsatı alabiliyor muyuz
Doblo tazı araçlarda tadilat yapılamıyor ve karavana çevrilemiyor. onun yerine seyyar demonte yapılacak malzemeleri kullanılabilir muayene zamanı sökülüp yeniden takılıp kullanılabilir.

cebocan' Alıntı:
Doblo tazı araçlarda tadilat yapılamıyor ve karavana çevrilemiyor. onun yerine seyyar demonte yapılacak malzemeleri kullanılabilir muayene zamanı sökülüp yeniden takılıp kullanılabilir.

anladım abicim teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR