Yükseltme mi Get mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan butros Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,537

butros

Kamp I
Yer
Eskişehir

Resimlerdeki zj çok hoşuma gitti. Ne kadar yükseltilmiş tahmini olan var mı? Kit mi? Get dedikleri takoz sistemimi kullanılmış dış görünüşle bilinirmi? Benim merakımı öğrenmek için :D lifte mi çekilmesi gerekir?

Etiketler
Ynt: Yükseltme mi Get mi?

butros' Alıntı:
Resimlerdeki zj çok hoşuma gitti. Ne kadar yükseltilmiş tahmini olan var mı? Kit mi? Get dedikleri takoz sistemimi kullanılmış dış görünüşle bilinirmi? Benim merakımı öğrenmek için :D lifte mi çekilmesi gerekir?

bekir bey kit ler get ler diyerek siz niyeti bozmussunuz :smiley: resimdeki aracda 4" lik kit olabilir goz kararı ile gordugum kadarı ile benim aracda 2" takoz ile yukseltme var

araçda 31' lastik var ... yükseltme kit ile yapılmış ... 4' veya üzeri olabilir ...

mirkan' Alıntı:
araçda 31' lastik var ... yükseltme kit ile yapılmış ... 4' veya üzeri olabilir ...

Teşekkür ederim , bu arada aracınızı aşağı yukarı 1,5 yıldır ilanlarda takip ediyorum, yaa hiç mi aciliyetiniz yok ;D hiç mi paraya sıkışmıyorsunuz ;D acil fiyat düştüü yazısı hiç göremiyoruz ;D ;D ;D fiyat düşsede alsak şu siyah canavarı.

ttos' Alıntı:
bekir bey kit ler get ler diyerek siz niyeti bozmussunuz :smiley: resimdeki aracda 4" lik kit olabilir goz kararı ile gordugum kadarı ile benim aracda 2" takoz ile yukseltme var
Tolga Bey benim ki özenti ama 222 takoz nasıl merak ettim şimdi?

butros' Alıntı:
Teşekkür ederim , bu arada aracınızı aşağı yukarı 1,5 yıldır ilanlarda takip ediyorum, yaa hiç mi aciliyetiniz yok ;D hiç mi paraya sıkışmıyorsunuz ;D acil fiyat düştüü yazısı hiç göremiyoruz ;D ;D ;D fiyat düşsede alsak şu siyah canavarı.

Tolga Bey benim ki özenti ama 222 takoz nasıl merak ettim şimdi?

222 ??? oyle birşey yok 2" yazmıştım ben yani helezonlar uzerine 4-5 cm.lik takoz denilen bir parca konuyor arac 4-5 cm kadar yukselmiş oluyor takacağınız buyuk ebatda bir lastik ile de 2cm. daha oynatırsınız sonuc olarak aracı yerden 6-7 cm kaldırmış olursunuz :smiley: zaten 2" den yuksek takılan yukseltmeler de aracın alt aksamlarında oynama yapmanız gerekiyor bu tur yukseltmelerde değişilecek yada eklenecek parcalar bu yukseltmelerin yanında veriliyor ;)

ttos' Alıntı:
222 ??? oyle birşey yok 2" yazmıştım ben yani helezonlar uzerine 4-5 cm.lik takoz denilen bir parca konuyor arac 4-5 cm kadar yukselmiş oluyor takacağınız buyuk ebatda bir lastik ile de 2cm. daha oynatırsınız sonuc olarak aracı yerden 6-7 cm kaldırmış olursunuz :smiley: zaten 2" den yuksek takılan yukseltmeler de aracın alt aksamlarında oynama yapmanız gerekiyor bu tur yukseltmelerde değişilecek yada eklenecek parcalar bu yukseltmelerin yanında veriliyor ;)

Çok özür dilerim hem dedikodu yapıp hem yazamamışım shifte basmadan 2 ye basmışım ;D 2'' tazacaktım :p

butros' Alıntı:

Yalan yok hocam ... 13.500tlye aldım bu aracı ... 14.500tl masraf yaptım ... jant lastik ve müzik sistemi hariç ...
hala ufak tefek sıkıntıları var ... bunlarda yapılır ise 0 bir zj olacak ...
bu problemleri 2000tlyi buluyor ... döşeme ... sol arka bilya ... el freni tabancasının düğmesi ... viraj denge kolunun burçları ... ufak tefek şeyler döşemenin haricinde ama can sıkıyor ...
Müzik sistemini satıp yaptırmayı düşünüyorum ...
Çünkü bu aralar gerçekten sıkıştım :D ...

Kısmet işi aslında , demekki bende kalması gerekiyor ...

mirkan' Alıntı:
Yalan yok hocam ... 13.500tlye aldım bu aracı ... 14.500tl masraf yaptım ... jant lastik ve müzik sistemi hariç ...
hala ufak tefek sıkıntıları var ... bunlarda yapılır ise 0 bir zj olacak ...
bu problemleri 2000tlyi buluyor ... döşeme ... sol arka bilya ... el freni tabancasının düğmesi ... viraj denge kolunun burçları ... ufak tefek şeyler döşemenin haricinde ama can sıkıyor ...
Müzik sistemini satıp yaptırmayı düşünüyorum ...
Çünkü bu aralar gerçekten sıkıştım :D ...

Kısmet işi aslında , demekki bende kalması gerekiyor ...

dosemeleri ve dediğiniz gibi bikac seyi benimde yaptırmam gerek, benimde canımı sıkıyor zj soyle 4-4 luk olsun istiyorum ama maalesef bunların hepsi tamamen duygusal olaya dayanıyor ;D

arkadaşlar merhaba,zj için bu yükseltme takozlarını tornacı arkadaşımda yaptıracam yanlız buların ölçülerini (iç ve dış çap) bilen varsa benimle paylaşırsa memnun olurum..şimdiden teşekkürlerimi sunarım

kendinizin ve başkasının can ve mal güvenliği için size kit takmanızı öneririm...( deneme yanılma tecrübe ile sabittir..)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri