Zemin Pası Ve Çürük Kapatma

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omersfark Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 866

omersfark

Yeni Üye
Mesajlar
15
Tepkime Puanı
3
Herkese merhaba,

2001 model Mercedes Benz 413cdi var bende. karavan olarak aldım fakat kapasiteleri yetersiz kaldı o yüzden tadilata aldım.
durum şöyle, yalıtımı yoktu aracın bu yüzden tüm döşemeleri vs her şeyi söktüm. fakat karşıma özellikle davlumbaz bölgelerinde çürükler, paslı bölümler hatta delikler çıktı. bana önerilen bazı yöntemler oldu pratik yöntemlerdi doğrusu.
ama deneyimlerinizi ya da önerilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
İstanbul Anadolu yakasındayım bu arada işin uzmanları varsa görsel de gönderebilirim.

iyi gezmeler ve yolculuklar herkese,
şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,110
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst