Zj İçİn Destek Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YÜKSELZJ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,695

Merhabalar, iyi forumlar. Yeni konu açmak istemedim bende zj sahibiyim ve yeni yeni aktif bir şekilde kullanmaya başladım, çeşitli aksesuarlardan sonra sıra lastik ve janta geldi. Araç standart jantı ile birlikte şu an, fazla atraksiyona girmeden (ki başıma geleceği biliyorum) 5cm get ile yükseltip offsetli jant ve lastik düşünüyorum, standart jant offsetli olmadığı için lastik sıkıntı sanırım, siz tam olarak at yada mt ne tavsiye edersiniz? Kullanım amacı çoğunlukla şehir içi arada sırada ufaktan araziye çıkmayı düşünüyorum,
Not: snorkel, moonvisör, kaput rüzgarlığı, mevcut.. demir tamponlar dodik varmış gibi takılacak ilerleyen zamanda dosik te taktırmayı planlıyorum ve önde vinç varsayıyorum 5cm get ile cukk diye olacak hafif geniş ne lastik ve jant tavsiye edersiniz? Yada ölçüler ne olmalıdır? Sizden ricamdır, iyi forumlar

Araç 93 model ve görsel olarak ta şu şekilde şu an; diğer resim ise tam olarak ne nedir ölçüleri bilmiyorum ama tatlı bir görüntüsü olsun, buna benzetmek

ECB4589B B755 480D BAB0 96E295BBA217

825D5F15 A5E6 454F B323 A981289AB323

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR