AnErChEsT kullanıcısının son içeriği

1. AnErChEsT

Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal Duyurusu (20 - 21 Şubat 2010)

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal Duyurusu (20 - 21 Şubat 2010) güzel bir etkinliğe benziyor.Her zaman bisikletle çıktığım manastır mevkiini yürüyerek aşmak değişik olacaktı benim için.Ancak 22 şubatta izmir dışında olacağımdan katılamıyorum malesef. Tüm...
  2. AnErChEsT

Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüşü (01 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüşü (01 Kasım 2009) emeklerinize sağlık arkadaşlar.güzel ve keyifli bir gezi olmuş. merak ettiğim bu rotanız içerisinde acaba bisikletle gidilecek yol var mı?ve tam olarak hangi yolu izliyoruz?ve çadırla konaklamak mümkün...
  3. AnErChEsT

Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km (Hırvatistan)

Ynt: Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km ( Hırvatistan ) merhaba semih.bu konuyu buraya açman çok iyi olmuş.Hala dikkatle izliyoruz. Görüşmek üzere. Aytaç
  4. AnErChEsT

Gölcük - Bozdağ Zirve

Ynt: Gölcük - Bozdağ Zirve merhabalar.Ernur dostumla birliktye güzel bir gezi geçirdik diyebilirim.Ancak güzel olduğu kadar zorlu ve sabır isteyen bir geziydi.Zirveye çıktıktan sonra Birgi yolunu bulabileceğimizi sanıyorduk ancak sis bizi esir aldı neredeyse.Ancak her ne olursa olsun zirveye...
  5. AnErChEsT

İzmir Karşı Bisiklet Seferihisar Teos Kampı

Ynt: İzmir Karşı Bisiklet Seferihisar Teos Kampı teşekkür ederim.aslında fotoğrafların devamıda var.en kısa zamanda koyarım umarım.Karşı bisiklet olarak bir şeyleri dert edindik bizde.doğanın daha fazla yok edilmesine gönlümüz razı olmadı diyelim.26-27-28 haziranda özderede Rock-A festivalinde...
  6. AnErChEsT

Gezenbilir İzmir Grubu

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Ad - Soyad: Aytaç Aksoy Doğum Tarihi ve Yeri: 1981 - Memleket: Semt: Buca Meslek: Teknisyen İlgi Alanı: En büyük ilgi alanım Bisiklet. Bisikletle ne kadar uzağa gidersem o kadar kardır diye düşünüyorum :) Müzik dinlemeyide pek severim. Doğayla baş başa olmayı...
  7. AnErChEsT

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba arkadaşlar.izmirden aytaç aksoy bendeniz.bisikleti,doğayı çok seviyorum.aranıza katıldığım için çok mutluyum:))
  8. AnErChEsT

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? bende hepinize katılmakla birlikte yeni yerler keşfetmenin de tadına vamış birisi olarak o keyfinde apayrı olduğunu söylemek istiyorum.
  9. AnErChEsT

İzmir Karşı Bisiklet Seferihisar Teos Kampı

merhaba arkadaşlar.sizlere daha öncede duyurduğumuz gibi "KARŞI BİSİKLET" olarak ilk kampımızı Seferihisar-Teos'ta gerçekleştirdik.Kampımız iş,okul vs. olmasından dolayı iki günle sınırlandı.tam bir tanışma ve kaynaşma kampı oldu diyebiliriz.sadece denize girip doğayı tanımakla kalmayıp...
  10. AnErChEsT

Ne Kullanıyoruz?

Ynt: Ne Kullanıyoruz? arkadaslar bisikletle yeni tanismis birisi oalrak basalng1c olarak MOSSO yu seçtim.yaklas1k 1 aydir kullaniyorum ve çok memnunum...bana bu bisikleti öneren bisikletçim ahmet abiye çok tesekkür edierim:))arkadaslar yakinlarda tur varsa bende gelmek isterim..lütfen haber...
  11. AnErChEsT

Bisiklet ve Sağlığımıza Etkileri

Ynt: Bisiklet ve Sağlığımıza Etkileri çok faydal1 bilgiler te_ekkür ederim..bisikleti yeni ke_fetmi_ biri olarak dediklerine aynen kat1ld111 söyleyebilirim. haftad1r kullanmama ramen i_ yerinde ve günlük ya_ant1mda faydas1n1 s1kça görebiliyorum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri