bars2010 kullanıcısının son içeriği

1. B

Suvlar Arasında En İyi Fren Duster'da

Ynt: Suvlar Arasında En İyi Fren Duster'da resimdeki yazılar okunmuyor :-[
  2. B

SU ALMA PROBLEMİ !!!

Ynt: Su Alma Problemi !!! TROYEXPLORER üstadım yakınlarda olsanız, sizinle tanışmak; bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Buralarda bilgisi olan veya ilgili insan bulmak zor. Sağlıcakla kalın.
  3. B

SU ALMA PROBLEMİ !!!

Ynt: Su Alma Problemi !!! Sanıyorum buradaki söz konusu araçlar 2014 öncesi, benim aracım henüz 1,5 aylık. acaba yeni araçlarda da bu sorunlar varmı arkadaşlar?
  4. B

Duster Koruma Paketi

Ynt: Duster Koruma Paketi Çok doğru, Renault + Dacia da aksesuar çok pahalı, bir krom sis farı çerçevesi sordum 100 küsür dediler. Şiddetle kınıyorum bu konuda Reno + Dacia yı. Maliyeti nedir ki bunların; 1 e 10 kazanmak da olmaz ki !!! Sonradan takılan media nav var dediler , kaça dedim 2400...
  5. B

4x4 2014 Laruate Arka Bagağ Kapağı Kapanma Sorunu

Ynt: 4x4 2014 Laruate Arka Bagağ Kapağı Kapanma Sorunu Aynen, bagaj kapağı kapanmayınca uzaktan kumandalı kilit de çalışmıyor; kapatma düğmesine basınca kendisi açıyor yeniden. Zaten ekranda da kapının kapanmadığı görünüyor. Çözüm için ne yapalım? Hemen götürüp aracın garantisinden baktıralım...
  6. B

Duster Koruma Paketi

Ynt: Duster Koruma Paketi 1,5 ay önce aracımı aldım. ben de çok istedim koruma (macera) paketini almayı servis önce 1500 tl gibi bir rakam çıkardı; sora kampanya var 900 tl ye düştü dedi. yan sanayide araştırdığım kadarıyla 150 tl ye sadece çamurluklar için olanı var(dodik dedikleri).Ama yan...
  7. B

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Selamlar, Uzun bir araştırma ve takipten sonra aracımı aldım. Duster Laurette 4x4 110 bg. Genel olarak sıkıntı yok, aracımdan memnunum. Yalnız bilgisi olan arkadaşlardan öğrenmek istediğim 1-2 konu var. 1 - Servisin tavsiyesi üzerine aracımı sürekli olarak...
  8. B

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Selamlar Çamurluklar için dodik bakıyorum, servis orijinaline 550 tl istiyor, yan sanayi ise 6 metrelik 150 tl; hangisini tavsiye edersiniz? yan sanayi orijinalin yerini tutar mı veya daha uyguna orijinali bulunubilir mi; yardımcı olanlara...
  9. B

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları merhabalar, karadeniz bölgesi Sinop,Samsun,Ordu,Giresun,Trabzon,Amasya,Tokat,Çorum bayileri fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba? Duster Laurette + Siyah renk + Deri direksiyon (başka hiçbir opsiyon/aksesuar olmayacak) son fiyat ne olur acaba?
  10. B

Duster Ambiance & Laurette

Dostlar Dacianın sayfasından Ambiance ve Laurette modellerini konfigure ettiğimde 6.100 TL gibi bir fiyat farkı çıkıyor aralarında. Aralarındaki fark da Elektrikli dikiz aynası, arka elektrikli cam, yol bilgisayarı, Laurette döşeme, Look paketi. Şimdi; bu özellikler için fazladan 6100 tl...
  11. B

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Sayın troyexplorer, malumlarınız üzere 1,5 Dci 110 beygirlik motor renonun çoğu araçlarında, nissanda kullanılan motor. Rölanti düzensizliği sadece Daciaya mı özgü; yoksa diğer markalarda da görülebiliyor mu? Bilen duyan var mıdır?
  12. B

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? forumu ben de takip ediyorum bir süredir. 4x4 ünü almayı düşünüyorum. çevremde kime sorduysam ya çamur atıyor yada temkinli cevap veriyor. bu kadar mı kötü bu araç. çok gittim geldim. vazgeçeyim dedim.Başka araçlara gönlüm kaydı ama yine dönüp dolaşıp Dustera geldim...
  13. B

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları 0-1 yaş arası yani 2013 modellerin 50 bin civarında olduğuna pek şaşarmıyorum çünkü 2013 yılında 110 luk full'un liste fiyatı en fazla 55-56 bin civarındaydı. Sıfır araca plaka takıldığında fiyat 4-5 bin düşüyor zaten. Herneyse ben sıfır için yazmıştım. Bulunduğum...
  14. B

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları Arkadaşlar makyajlı 2014 kasanın fiyatları şu an nedir acaba? yeni araç alanlar veya pazarlıklarını yapanlar yazabilir mi? Ambiance + Klima+Sis farı = . . . . . .TL Laurette+Look Paket+Park sensörü+Hız sabitleyici+Deri Direksiyon = . . . . . . . TL
  15. B

DUSTER DA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADIĞIMIZ SESLERİN TELAFİSİ

Ynt: Duster Da Nerden Geldiğini Anlamadığımız Seslerin Telafisi çok geçmiş olsun, deneyimleriniz bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlara yol gösterici olur inşallah.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri