cfe_07 kullanıcısının son içeriği

1. C

defender a bir bd 30 motor uyglaması daha

Selamlar BD30 Motorlu Defender kullanan Arkadaşlar. BD 30 motorlu araçlarda 1.67 dişli ile tavsiye edeceğiniz lastik ebatları nelerdir ?
  2. C

RFW lambası

Ynt: RFW lambası Antalya daki Mazda servisine gittim (Mepaz) sagolsunlar 5 dakikada teşhis kondu ve tamir edildi. Arazi vites beyni varmış debriyaj ın sol tarafında köşede. Yenisi 450 TL imiş fakat 20 TL ye elektronikci ye tamir ettirildi.
  3. C

RFW lambası

Ynt: RFW lambası Yarın Mazda servisine gidecegim,bu gün aradım önemli degil gel hallederiz kolay is dediler. Gelismelerden haberdar ederim konuyla ilgilenen arkadaşlar olabilir. Cevabınız icin tesekkürler.
  4. C

RFW lambası

Arkadaşlar aracı her stop edip çalıştırdığımda rfw lambası yanıyor düğmeye basınca sönüyor tekrar yanmıyor sebebi ne olabilir ?
  5. C

Yeti & Vap

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bende bu hafta bir ranger aldım 255-70-16 lastik taktım fakat biraz büyük geldi maalesef oraya buraya sürtüyor.sizin lastik ebadı nedir acaba ?
  6. C

samurai 413 ün helezyon mu makaslımı tutuluyor?

Ynt: samurai 413 ün helezyon mu makaslımı tutuluyor? 1992 yılından beri hem kendimde hem çalıştığım şirkette samurai mevcut. şu an 98 model helezonlu kullanıyorum. Parça sorunu mu dediniz ? lazım olmuyorki :)))
  7. C

Kamptaki Tehlikeler

Ynt: Kamptaki Tehlikeler Hayvanlardan korkmayın arkadaşlar,en büyük rahatsızlığı maalesef insanlar verir . Hele yaban domuzundan hiç korkmayın eger siz onu yaralamadıysanız. Ayı eger yanında yavrusu varsa tehlikeli olabilir sadece uzak durmaya ve korkutmaya çalışın (y aralamadan ) yeter.
  8. C

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? Yalnız kalacagınız ortamda kamp yerine kalabalık kamp yapılan yeri tercih etmenizi tavsiye ederim,ben oyle yapıyorum maalesef maganda heryerde...
  9. C

Puma motor

Ynt: Puma motor İllaki orjinal derim.
  10. C

Defender Koltuk Yardımı

Ynt: Defender Koltuk Yardımı Bu gün Önlere Toyota Corolla koltukları aldım şimdi sıra bunları uygulamaya geldi . Arka koltuk için hala arayış devam ediyor.
  11. C

Defender Koltuk Yardımı

Telekom ihalesinden alınmış olan 98 model Defender in koltukları standart koltuklar.Bunları degiştirmek istiyorum tecrübelerinizden faydalanarak en rahat ve uygun koltuklarla yenilemek istiyorum,hangi aracın koltuklarını tavsiye edersiniz. Saygılarımla Cengiz EFE
  12. C

DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor''

Ynt: DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor'' Takip
  13. C

Tüm Araçlar İçin Sticker

Ynt: Tüm Araçlar İçin Sticker Takip
  14. C

Land Rover Stickerları

Ynt: Land Rover Stickerları takip
  15. C

Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU

Ynt: Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU Her yönüyle usta ellerden çıkmış bir şahaser olmuş. Güle güle kullanın.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri