efe_41 kullanıcısının son içeriği

1. efe_41

88 Model Defender 110 Bagaj Kapısı..

88 model aracımızın bagaj kapısı çürüdü. toparlanacak durumda değil artık. çıkmasını aradım bulamadım. parça sıfır olarak var ancak bana cok pahalı geldi. en düşük fiyat 1200 TL. Bu parçayı cıkma yada sıfır olarak makul bir fiyatta temin edebilmem mümkün mü? Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. efe_41

Defender 110 Bagaj Kapısı

defender 110 bagaj kapısı çörüdü. artık vida tutmayacak halde. nerden nasıl temin ederim bilemiyorum. herkeze teşekkürler.
  3. efe_41

Defender 110 Bagaj Kapısı

DEFENDER 110 arka bagaj kapısı arıyorum. kapıda çürümeler var. artık stepne bağlantısını taşıyamayacak halde neredeyse. nerden, nasıl bulaabilirim.
  4. efe_41

DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı

Ynt: DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı 2007 de aldığım 1988 model Defenderimde BD 30 mevcut. 5 yıldır hiçbir sıkıntı yaşamadm. Ve yakıt konusundada oldukca cimri.
  5. efe_41

Maşukiye Çınarlı Pansiyon...

Ynt: Maşukiye Çınarlı Pansiyon... bahsedilen çıkarlı pansiyon kapandı.
  6. efe_41

Off-road Aksesuar ve LR Yedek Parçalarında %15 Gezenbilir İndirimi.

Ynt: Off-road Aksesuar ve LR Yedek Parçalarında %15 Gezenbilir İndirimi. Geçen hafta huma oto ile irtibata geçtim.. Adnan bey sizde konuştuk sanıyorum ( maille). Koray beye yönlendirdiniz. T-max vinçte problem vardı. Foto yolladım. Ama yetersiz gelcek dediniz falan... Koray bey bana ulaştı. Ve...
  7. efe_41

İşte Bizim Karaoğlan

Ynt: İşte Bizim Karaoğlan selam bende izmitteyim. aracım izmitteki bildiğim kadarıyla tek siyah defenderdi.. artık sizde varsınız.. siyah olması iyi güzelde beni hep jandarma sanıyolar..
  8. efe_41

Kartepe (18 Ocak 2010)

Ynt: Kartepe (18 Ocak 2010) aleyküm selaaam selim abi.. açtın arayı bu aralar.. bak dün yeni kar yağdı..
  9. efe_41

Kartepe (18 Ocak 2010)

Ynt: Kartepe (18 Ocak 2010) :)
  10. efe_41

Kartepe (18 Ocak 2010)

Ynt: Kartepe (18 Ocak 2010) CAN ÇEKTİ yazıyordu.. Sucuk ekmek v.s apararatif.. bi tane cj den inen bi abiyle selamlastık bende gezenbiliere üyeyim dedim hatta.. siyah defender 110 vardı kapıda benim..
  11. efe_41

Defender 110 Akü İhtiyacı

Ynt: Defender 110 Akü İhtiyacı Ben de 110 amper kullanıyorum aracımda.. İşim Kartepede - 20 lere kadar düştüğü oluyo sıcaklığın.. 2 gün çalıştırmadığım oluyo ama tek marşta çalışıyor.. 110 amper delphi kuru akü kullanıyorum 3 yıldır aynı akü ile sıkıntı yaşamadım..
  12. efe_41

Kartepe (18 Ocak 2010)

Ynt: Kartepe (18 Ocak 2010) Merhabalar... Benim kartepede dükkanım var. hatta pazar günü bizim kapıda durdunuz selamlastık.. şimdi yeni kar yağdı daha güzel oldu kartepe..
  13. efe_41

İzmit Kartepe Kayak Merkezi

Ynt: İzmit Kartepe Kayak Merkezi bahsettiğiniz yer tam olarak nerde ?_ bende maşukiyeliyimde..
  14. efe_41

Land Rover Defender Günlük Kullanımı ?

Ynt: Land Rover Defender Günlük Kullanımı ? bilmiyordum şimdi öğrendim.. ama tur çok olmasına rağmen dönüşler problem yaratıyor.. birçok arazi aracı kullanıyorm ama sorun yaşamıyorum..
  15. efe_41

Land Rover Defender Günlük Kullanımı ?

Ynt: Land Rover Defender Günlük Kullanımı ? abi ben cherokee ile genelde akşam gezmelerine çıktım.. çarşı pazar dolaştım.. çok keyifli idi.. hele ışıklardan kalkışlarım.. 220 beygir V8 hissettiriyor gücünü.. günlük kullanımda rahat çok.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR