hyrrbc kullanıcısının son içeriği

1. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V 80 üstü hızlarda dikkat edilmesi gereken nokta; virajlara girerkenki hızdır. bu da aracın yerden yüksek olmasından ağırlık merkezinin yukarıda olmasından dolayı diğer yere yakın arabalara göre devrilme riskinin fazla olmasından kaynaklanmaktadır. ama bu durum yüksek olan bütün...
  2. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V aracımdaki LPG sıralı sitem. ilk çalışırken benzinde çalışıyor. belki de LPG nin bu sibop sıkışması olayına bir etkisi yok. sadece ayarları zamanla bozulduğundan böyle oldu. ya da kuru yakıt sibopların sıkışması sadece kalkınma esnasında değil motor ısınınca da sebep oluyor...
  3. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V böyle bir sorunun sebebini nihayet bulduk. (bilen usta biliyor.) LPG li araçlarda yakıt kuru olduğu için ilk çalışmalarda subapların sıkışmasına sebep oluyormuş. benim arcında subapları sıkılaşmış. subap ayarı yapıldı. araba rahatladı. sabahki sarsıntılarıda istopları da bitti.
  4. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V bu tavsiyene dayanarak sanayiye gittim. 2 ustayla konultum eksozu değiştirmek istediğimi söyledim. birisi hrv için eksoz bulamadı. diğeri var siparişi verlim gelsin dedi. siparişi de vedi. ama 2 aydır eksoz gelecek. internette bulamadım. ben buradan (konya) eksoza erişemedim...
  5. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V aracıma bakım yaptırdıktan sonra bir sorun ortaya çıktı. şöyleki: sabahları ilk marşa basmada araba çalışıyor ama vitesi (otomatik vites) ileri (D) veya geriye (R) (özellikle geriye) araç sarsılıyor, rolenti çok düşüyor, bazen motor stopediyor(duruyor). birkaç yüzmetre gittikten...
  6. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V iki eksozcuya sormuştum. senin araba da 1600cc bir sorun çıkmaz demişlerdi. ama ben yine de ilk fırsatta değiştireyim o zaman. benim arabayda aynı yakıyor. demekki anormal bir durum yok. teşekkürler kolay gelsin.
  7. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V cevabın için teşekkür ederim. bir özel servise gidip motor yağını değiştirdim. arabada polen filtresi yokmuş onu öğredim. bazı modellerinde böyleymiş. ---asıl beni rahasız eden arabanın eksozu(susturucu kısmı) değiştirilmiş. uydurma bir eksoz takılmış (bir eksozcuya göre 1600...
  8. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V daha önceki arabamda costrol magnetec kullanıyordum. hrv için önerdiğiniz bir yağ var mı yoksa bu yağdan devam etsem iyi olur mu? ayrıca yetkili servis yağ değişimi ve kontrol için 200 YTL fiyat söyledi. bu kontroller için yetkili servis şart mı? honda özel servisi iş görür mü?
  9. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V tesekkurler. internetteki bazı resimlerde aracın altını dümdüz görünce endişelenmiştim. bazı resimlerde de sarkık gibi görünüyordu. kendi aracıma baktım sarkık gibi kararsız kalmıştım. simdi biraz rahatladım. cevabın için sağol.
  10. hyrrbc

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V merhaba; iki hafta kadar önce bir honda HRV sahibi oldum. bir konu kafama takıldı: -Aracın altına baktığımda eksoz filtresi ve borusunun normal araç tabanından çok daha aşağıda durduğunu (sanki sarkmış gibi) gördüm. tanıdığım bir özel honda servisine gösterdim normal dedi ama...
  11. hyrrbc

13. Eğirdir Dağcılık Şenliği Dedegöl Dağı

Ynt: 13. Eğirdir Dağcılık Şenliği Dedegöl Dağı artık beklemiyorum. çünkü gittim geldim.
  12. hyrrbc

13. Eğirdir Dağcılık Şenliği Dedegöl Dağı

Ynt: 13. Eğirdir Dağcılık Şenliği Dedegöl Dağı bu faaliyete katılmayı düşünüyorum. kalama, yemek, giysi v.b. konularda tavsiyelerinizi bekliyorum. ???
  13. hyrrbc

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba, sitenize yeni üye oldum. siteyi araç alırken araştırma esnasında gördüm. karar vermemde çok faydalı oldu. bunun için başlangıçta çok teşekkür ediyorum. konyalıyım ve konyada yaşıyorum. 32 yaşındayım. üniveristede asistanım. doğa sporlarıyla...
  14. hyrrbc

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba. bir araç modeli için araştırma yaparken bu siteyi buldum. verilen bilgiler karar vermem için çok faydalı oldu. bilgileri ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. doğayla ilgili yürüyüşler ve gezilerden hoşlanıtorum. elektrik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR