KARATAVUK kullanıcısının son içeriği

1. KARATAVUK

FİAT, İVECO, DİALY BİZİM MEMLEKETTE NEDEN SATMAZLARKİ?

Aslında şu an var 🙃
  2. KARATAVUK

IVECO ECODAILY 4x4

İveco daily 4x4 ün atası denilebilecek araç, bir önceki verisyonu da bende. Kendimce acemi olarak geziyorum. Aktrma aynı, vites kombinasyonlarla 24 ileri
  3. KARATAVUK

Satılık Michelin XL 9.00 R16 lastik

Konu oldukça eski ama yine de sormak istedim, 255/100/r16 michelin xzl serisi lastikleri nerden bulabiliriz fikri olan var mıdır
  4. KARATAVUK

Jant Lastik Kombinasyonu Tavsiyesi

Selamlar, tamamen yabancı olduğum bir konu hakkında uzmanlarından cevap alabilmek umuduyla yazıyorum. Yeni bir kamyonet, çekme belgeli araç aldım 4x4, orta ve arka kilitli, kitapçığında lastik olarak 255/100/16 ve 9,5 r17,5 seçenekleri var. Şu an üzerinde de 9,5 R17,5 lastik var. Ben aracı...
  5. KARATAVUK

Karavanda İnternet Konusunda Yardım

Konu eski ama güncel durum nedir bilgisi olan var mı? Turkcell superbox diye bir hizmet duydum, karavanında kullanan var mı. İstediğin yerde internet gibi bir duyurusu vardı. Alt yapısı olmayan yerde 4,5 g gsm üzerinden 10 mbit e kadar sınırsız 129 tl gibi bir ücreti vardı.
  6. KARATAVUK

Jel Akulerin Uyumu

Tesekkurler. Büyük bir akü aldım. Buzdolabım gelince bahçede araç içinde deneyeceğim
  7. KARATAVUK

Jel Akulerin Uyumu

Selamlar, kafam çok karıştı size danışmak istedim. Doblo aracımı kamp aracına dönüştürme aşamasındayım, az eşya çok huzur düşüncesindeyim. Araçta 12 v Kompresörlü üstten kapaklı buzdolabım olacak, Bir iki led aydınlatma ve ileride belki mazotlu kabin ısıtıcı ile hidrofor olabilir( kesin değil)...
  8. KARATAVUK

12 V Kompresörlü Üstten Kapaklı Buzdolapları

Şimdilik öyle görünüyor teşekkürler
  9. KARATAVUK

Teşekkürler ama ne istediğimi biliyorum ve kafamda oturttum benim ilgilendiğim kısım ezetilin performansı. Çok uzun süreler çadırlı kamp yaptım zaten. Artık çadır kur, çadır topla ile uğraşmak istemiyorum, tek başıma ya da grupça gezmek beğendiğim yere aracı çekmek ve uyumak, tek istediğim bu...
  10. KARATAVUK

Onlara da baktım, yerli üretim tamam ama bir alman gibi olamaz sanırım. Forumda okuduğum kadarıyla bu işin ustası waeco, ona da para yetişmez. Arayışa devam, bir de cihangemi vardı ordakiler de mantıklı, ama kullanıcılar gerçek yol gösterici olacak benim için,beklemedeyim
  11. KARATAVUK

Şimdi baktım da bana göre dezavantjı fazla. Ben kamp ocağı için araçta bütan-propan kartuşlara bile aşırı tedbirle yaklaşıyorum, o yüzden direkt elemek istiyorum. Yine 12 v dc bakıcam sanırım. Daha doğrusu elimdeki fırsat ezetil 60 bu fiyat olarak uygun geldi piyasa olarak, ama fiyat performans...
  12. KARATAVUK

3 sisteme hiç merak sarmamıştım, açıkçası nasıl bir sistemdir fikrim de yok. Biraz araştırayım. Şimdi yok yere bir anda 3 bin küsür tl bağlamak istemiyorum. Net kullanıcı yorumuna da ulaşamadım. Araştırmaya devam edeyim ben. Teşekkürler bakıyorum
  13. KARATAVUK

Sizin bahsettiğiniz farklı sanırım. Benim ilgilendiğim ürün 12v, 24v DC ve 220 AC ile çalışıyor. Büyük olması şu aşamada işime yarayacak. Merak ettiğim, ürün işime yarayacak bir ürün mü büyüklüğü ağırlığı herşeyi benimm için makbul.
  14. KARATAVUK

Mesut hocam teşekkürler dediklerinize katılıyorum, aslında kafamdaki hacim 40 maksimum 50 ama bu denk geldi o yüzden sormak istedim, yoksa eminim 60 ltre oldukça büyük. Dağcılık eğitimi aldım minimal yaşamayı oldukça iyi bildiğimi düşünüyorum , ama dediğim gibi hacim böyle denk geldi. Öğrenmek...
  15. KARATAVUK

Selamlar, uzun süredir forumu sessiz sessiz takip ediyorum, fakat şu ara araç için üstten kapaklı kompresörlü bir buzdolabı almak istiyorum o yüzden bilgilerinize ihtiyacım var, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum . İşin açıkçası daha aracımı bile almadım, ama ne istediğimi bildiğimden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri