kuralcı kullanıcısının son içeriği

1. kuralcı

Selamm

Arkadaşlar kusura bakmayın ben de bir karavan sahibi olmak istiyorum. bunu yeni bir soru olarak yazacaktım ama nasıl yazılacağını bilemedim. onun için buradan sormak zorunda kaldım. Özür dilerim. benim sorum. İveco yada dukato kapalı kasa frigorik kasa kamyoneti oto karavan olarak dizayn...
  2. kuralcı

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

Bence motokaravan daha uygun. Onun giremeyeceği yerlere de ATV ile yada motorla gidersin. Ben ATV düşünüyorum.
  3. kuralcı

Bence motokaravan daha uygun. Onun giremeyeceği yerlere de ATV ile yada motorla gidersin. Ben ATV düşünüyorum.
  4. kuralcı

5. kuralcı

Merhaba! Benim de hayalim. Sizin düşüncelerinize aynen katılıyorum. Ben de bir karavanla önce Türkiye sonra da Avrupa yı gezmek istiyorum. Bunu mutlaka gerçekleştireceğim. Benim tek korkum yalnız çıkmak. Sıkılırsam ne yaparım endişesi. Hayalinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle.
  6. kuralcı

Merhaba! Benim de hayalim sizin düşüncelerimi aynen katılıyorum. Ben de bir karavanla önce Türkiye sonra da Avrupa yı gezmek istiyorum. Bunu mutlaka gerçekleştireceğim. Benim tek korkum bana yalnız çıkmak. Sıkılırsam ne yaparım endişesi. Hayalinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle.
  7. kuralcı

Iveco Daily 35e10 Van

Teşekkür ederim.Bana M14 daha geniş ve büyük gibi geliyor. Onun için sordum.
  8. kuralcı

Iveco Daily 35e10 Van

Arkadaşlar ben bir konuda bilgi almak istiyorum. Sitede onunla ilgili bir şey bulamadım. Karavan için iveco Daily mi yoksa iveco M 14-18-23 mü daha uygun avantajlı yada dezavantajları nedir ? Bilenler cevaplarsa sevinirim.
  9. kuralcı

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar Ben öğretmenim 30. yılımı çalışıyorum karavan meraklısıyım .Karavan konusunu bayağı merak ediyorum.teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri