Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,060,155

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,934 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,956

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ercument Ozbek' Alıntı:
Almanya-Hollanda siniri Venlo-Maastricht-Munchen/Gladbach taraflari
Zerrin Hanim,kayak malzemelerinizi alarak gelebilirsiniz??
Slmz

Ben istanbulda oturuyorum ama diger evimde BOCHOLT`ta ve düsseldorfàda sik gelirim. oralardami oturuyorsunuz??

adım şamil, adapazarında yaşıyorum. Otomotiv sektöründe çalışmaktayım. Off road ve 4x4 hobi. içten paylaşımların yaşandığı bu sitede herkese merhabalar

Ben kis aylari Rotterdam'da oturmaktayim.Ilkbaharda Venlo'da evim var oraya tasiniriz.Zaten Nisan-Kasim aylari devamli senelerdir
yurt disina gezmeye cikariz.Tabii ki her hafta Almanya'dayiz,bilhassa yakinda baslayacak olan Weinachten Pazarlari gorulmege
deger.Kar kalinligi su an 40 santim kadar oldu.Bayagi kayak yapilabilir.Almanya-Avusturya otoyollari perisan.
Slml.

Merhabalar
Ben öğretmenim 30. yılımı çalışıyorum karavan meraklısıyım .Karavan konusunu bayağı merak ediyorum.teşekkürler.

http://picasaweb.google.com.tr/aslidincman/Pigale2008#5212087749996822178

http://picasaweb.google.com.tr/aslidincman/KarahayTEkim2008#5259188277553350914

Ben yeni üyeyim, adım Aslı. 35 yaşında, Spastik engelliyim.
Muhteşem fotolarınızla dünyayı geziyorum, sağolun..
:smiley:

Aslı hoş geldin aramıza,

selamlar ben mandıra arkadaş sayesinde bu siteden haberim oldu güzel bi site camuru topragı cok severim emegi gecenlerin eline saglık

slm ben çağlar karabulut , uludağ universitesin makine muhendisliği öğrencisiyim, daha oncede 2 yıllık otomotıv bolumunu bıtırmıstım okumaya heveslıyım galıba bıras, dıger hevesımde olabıldığince sınırların otesınde yasamak, aşılamayanı asmaktır ki muhtemelen cogumuzun burda olmasının sebebı bu... 2000 vitaram var ama arac aileme ait oldugundan henuz bı modifikasyon olayına girmiş değilim,, ama fikirleriniz ve sızın yaptıklarınız ısıgında bayagı yol katedıcem (eger baslayabılırsem) :smiley: saygılar..

Merhaba ben ateş sizlerle tanışmak ve aynı havayı solumak çok keyifli olacaktır hepinize şimdiden teşekkürler en kısa zamanda görüşmek üzere:smiley:))

Tüm yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum :smiley:

Muhabbetlere burada değil de, aşağıdaki serbest muhabbet başlıkları altında devam edebilirsiniz ;)

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11590">Yürüyüş ve Kampçılar</a>

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=6081">OffRoad Meraklıları</a>

Herkese merhaba,
Bir doğa tutkunu olarak aranızda olmaktan mutluyum. En kısa zamanda bir arazi aracı alacağım. Dodge S100 ya da cherokee olabilir. sizlerinde değerli tecrübelerinden faydalanarak iyi bir seçim yapmayı ve sizlerle buluşmayı istiyorum

Görüşmek üzere

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri